Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu va convine la Animezup?

#1
Nimeni si nimic nu e perfect! Mai ales Animezup care inca este la inceput de drum! Vrem insa sa schimbam acest lucru!
Daca nu va convine ceva la site sau la forum, indiferent de ce ar fi, va rog sa postati aici!
Impreuna putem face un site mai bun!

#2
Pt a nu deschide alt topic o sa ma plang pe aici :
1.imi place mult forumul este ok dar site e naspa (scuze)

2.forumul se incarca greu si pt ca sa nu imi dati raspunsul ''E de la tine !din retea '' e singurul forum care se incarca greu

3.am intrat la sectiunea >>ROLE PLAY<< Yumeria>> si am postat pe acolo si cand am dat post reply unele din cuv au disparut(''asa ca in lumea Nex Dreams Keeper se plitisea a aprea el observand lumea yumeria'') apoi am editat casa corectez si am dat [save... ] si ma anuntat ca sa postez pt ca nu am scris nimic. asa ca am renunta dar observ ca ...

4.am intrat pe site la sectiunea TOP SITES si am pus 2 situri acum 2 zile si azi am vrut sa verific sa vad cati au intrat si nu am mai gasit si cred ca au fost sterse de cineva cu buna intentie. macar sa ma avertizeze cineva ca nu am dreptu pt ca daia sa pus sectiunea aia

Si te rog sa raspunzi tu Flaw ca pari mai serios decat ceilalti

#3
1.Site-ul e naspa... de ce?
2.Mie nu mi se incarca deloc greu. Sunt momente in care face asta, recunosc, dar sunt foarte rare. Ce fel de conexiune de internet ai?
3.Depinde cand ai facut acea editare. Stiu ca au fost unele probleme cu editarea, dar le-am rezolvat.
4.Da, eu le-am sters, pentru ca intentionez sa folosesc altfel acea sectiune. De fapt, o sa dezactivez temporar acea sectiune pana termin cu ea. Oricum, nu imi aduc aminte sa fi zis pe undeva ca se pot insera site-uri acolo 10
Probabil va fi si o sectiune pentru asa ceva, dar nu stiu inca sigur!

#4
cred ca ar fi avatarul......am vazut pe alte forumuri ca poate fi de dimensiuni mai mari.....si chiar mi-a placut ideea ar fi fain daca s-ar putea face ceva in privinta asta mai este profilul am vazut tot felu de medalii levele reputatie.....e cam mult ....si ce e mult strica ....nush de ce ne trebuie atatea ... la reputatie ar fi dragut sa ai 2 voturi unul pro si altul contra fara msj si argumente ..... in rest.....e ok tema ma cam deranjeaza

#5
Singurul lucru care ma enerveaza(doar putin)este marimea avatarului.Daca era mai mare...era perfect!In rest...nu am nimic de comentat.chiar mi se pare super.Succes in continuare!Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Poate fi maxim de 150x150 de pixeli. Alte forumuri permit doar 100x100 de pixeli. Nu mi se pare asa mic.
@Nova: Mai avem si alte teme. In curand vom lansa si o noua tema dark si una de sarbatori dar pe langa asta mai exista si altele. Ca sa le schimbi, te duci la panoul de utilizatror, optiuni editare si alegi o alta tema.

#7
Nu am vazut niciunde informatii despre felul in care se pune poza la semnatura. Am incercat cu metoda cu care se face pe un alt forum dar aici nu merge. Ar trebui date niste informatii mai clare la <schimba semnatura> din <Panoul de control al utilizatorului>.
Daca exista insa un topic, unde se explica acest lucru, pe care nu l-am observat, imi cer scuze si imi retrag toate cele spuse.

#8
Asta pentru ca nici pe celelalte forumuri nu se face cum ai incercat tu. Corect este urmatoarea formula (tag): [img]link[/img]
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#9
Ne, Flaw, sorry ca ma bag ca musculita, dar mi se pare idiot sistemul de banat useri ._. Uite de ce:
Injur pe shout. Inca si inca, blah, blah.
Si iau permaban *sigh* Si nu am dreptul la nimic x.x Poate vreau sa postez, sa zicem ca mi-am invatat lectia [de obicei unii newbi - in adevaratul sens al cuvantului - se sperie usor XD] si... Imi pare rau. [De obicei imi pare rau dupa ce am facut deja 21 - nu conteaza] Eh, nu pot nici macar vizita forumul [yeah, yeah, log out, I know 10] Nu se poate doar bann pt shout? >_<

Ar trebui si ceva facut cu cei care fac mai mult de 15 posturi pe zi... I mean, e chiar clar: fug dupa postuuuuri si nu-i voi suporta niciodata.

[Ca tot veni vorba, cum de Abarai - maryan_sasuke parca XD - are aproape o mie de posturi ?! O_O]

[Yeah, don't get mad :3]

#10
Citat:Injur pe shout [...] Si iau permaban

Şi regulamentul pentru ce este facut?

Citat:Si iau permaban [...] Poate vreau sa postez, sa zicem ca mi-am invatat lectia

Trebuia să te gândeşti înainte 10

Personal, mi se pare că şi aşa sistemul de banare e mult prea indulgent. Dar că tot ai adus în discutie, shout-ul ar putea fi scos anumitor useri iar pe forum să aibă acces, asta, bineînteles, dacă se hotarăşte schimbarea sistemului.

Cât despre "vânatoare de posturi", nu e un lucru rau până la urmă... depinde şi din ce unghi priveşti.
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)