Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ?

#11
Pai nu as accepta...pt ca as sti ca el il iubeste pe Yuki...si s-au certat degeaba...pt ca daca i-as pune fata in fata si le-as spune cuvinte dulci....sigur shu ar sari pe yuki sarudandu-l dulcee. Si nu as vrea sa fiu cu el pt ca stiu ca alaturi de mine nu ar fi fericit. Bine, poate in prima zi, a doua zi...dar dupa un timp sigur i s-ar face dor de yuki si ar placa la el cerandu-si scuze si etc.. 10 4

Ce ai face daca l-ai cunoaste de mult pe Yuki...ai fii indragostita de el..( dar el nu de tine pt ca viata lui e Shu)... tu il vezi in spate pe shu ce se uita putin mirat la tine...si tu din dragostea pt yuki..si dorandu-ti foarte mult sa fi cu el, il saruti. A doua zi aflli ca Yuki si shu nu mai sunt impreuna .. ce ai face? :ha:
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#12
Ce ai face daca Shuichi ar deveni coleg de banca cu tine?
Daca Shu ar devenii colegul meu de banca as incerca sa ma imprietenesc cu el ca mai apoi sa ajung cat mai aproape de Yuki...hm...desi nu cred k i-as putea desparti si oricum nu as face-o pt k au o relatie prea frumoasa:X
Ce ai face daca ai fi in locul lui Shuichi? Ai mai fi cu Yuki?
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#13
Ce ai face daca Yuki s-ar dezbraca in fata ta?
As face ochii cat cepele and the yaoi fangirl in me would start screamin. Dupa vreo cateva secunde/minute de pirvit intens sa ma coning ca e adevarat cu mare regret l-as intreba de ce face asta in fata mea ca eu nu-s Shu.

Next:
Ce ai face daca Ryuichi ar pleca definitiv din lumea muzicii?
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#14
Ce ai face daca Ryuichi ar pleca definitiv din lumea muzicii?
Ce sa faca? ...sa o creada el21.Las lua de mana si las pune din nou pe scena si ias trage si o palma zicandui:"auzi la tine cum sa faci asa ceva ...ramai aici unde esti ca daca nu te bat in cuie" 21

Next
Ce ai face daca Yuki tear cere in casatorie si iti zice ca mai vrea si un copil cu tine dupa casatorie?
[Imagine: chibi_1634.gif]
Ignis, chibi-ul lui XxX...GeorgianA...XxX


[Imagine: 68202047.png]

-------------------------------------------------------------------

[Imagine: renji2.gif]


#15
Waw,poi clar as incerca orice imi trece prin cap ca sa-l opresc.Absolut orice,l-as lega ,pentru orice eventualitate, de un scaun 21 Idei multe si destul de ciudate ,nu cred ca e cazul sa le insirui.Oricum, ii trece repede daca aflu eu prima :bv:

Next:Ce-ai face daca l-ai surprinde pe Tohma intr-o ipostaza necorespunzatoare,nu neaparat perversa,oricum ceva ce n-ar vrea sa afle presa(acesta stie ca l-ai vazut)?
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#16
Ce-as face? L-as poza! As pune afise cu el in acea ipostaza peste tot! L-as baga pe you tube! L-as baga la stirile de la ora 5! Si in final as striga in gura mare: "Lume, lume! Thoma se biiiiiiiiiiiiiip in public! Numai aici si acum puteti vedea pe gratis un show de invidiat cu celebrul Thoma Seguchy in rolul principal!"
Si apoi cand el ar veni la mine cu intrebarea "De ce-ai facut asta?" i-as spune:
"Asta-i showbizz-ul, papusa! Obisnuieste-te!"

Si nextu.....
Ce i-ai spune Mikai daca ar vedea pozele cu Tohma in ipostaze indecente?

#17
"Adu-ti aminte de ce te-ai indragostit de el,de ce v-ati casatorit si toate momentele petrecute impreuna si apoi gandeste-te de 10 ori daca merita sau nu sa-l ierti.Nu te grabi 3 E in regula.Apropo de asta,cand iti aduci aminte incearca sa gandesti cu voce tare ca si eu vreau sa stiu" 21

Next: Ce ai face in calitate de prieten al familiei Seguchi in fazele de mai sus??
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#18
As injura-o de nu se vede si apoi i-as spune:
"Asta-i showbizz-ul, draguta! Azi esti cu el pentru ca iti da sume exorbitante de bani sa-ti cumperi ce vrei, maine te desparti de el pentru ca iti da sume exorbitante de bani la partaj...."

Next: Ce-ai face daca ai fi cu Thoma? Ai sta cu el pentru ca iti da sume exorbitante de bani sa-ti cumperi ce vrei sau te-ai desparti de el pentru ca iti da sume exorbitante de bani la partaj?

#19
Nu cred ca am inteles bine dar as sta cu el numai daca l-as iubi ,faptul sa-mi da bani sa fac ce vreau cu ei e partea a doua .Daca vrea sa ne despartim ar fi culmea sa vreau sa-l tin langa mine cu sila ,daca imi da si bani sa fac ceva atat de normal nu m-as supara 21 Si asa are de unde 21

Next: Ca tot e Tohma subiectul saptamanii 21 daca ai descoperi ca Tohma are un copil cu o fata din liceul lui de care nu stie nimic de ani buni ,deci clar nu stie de copil si ai face cercetari pentru a descoperi unde este copilul.Atunci descoperi ca baiatul,deja adolescent, este adoptat ,culmea e tocmai baiatul tau 21 Doamne ce imaginatie bolnava am 2124
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#20
M-as inscrie negresit! Si apoi as aduna toate barfele pentru el, i-as intocmi dosarele, i-as face cafeaua de dimineata, m-as da pe langa el (mai de graba m-as da la el dar....) si lista continua.

Ce-ai face daca din intamplare, te-ai intalni cu Tohma Seguchy exact in momentul in care tu ii povesteai prietenei tale cat de mult il placi si el te-ar auzi?




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)