Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ?

#71
(11-10-2010, 09:13 PM)WolfSakura A scris: Ce ai face dacă ar trebui să petreci o zi întreaga cu Shuichi??

In primul rand as ascunde costumul banana. Sa ies in public cu un tip cu parul roz e destul, nu e nevoie si de banana. In afara de asta l-as pune sa-mi cante ceva si l-as tine cat mai departe posibil de orice contine zahar.

Next:
Ce ai face daca Ryuu ar veni la tine la usa plangand si tinand in brate pe Kumagoro cu care ceva pare a fi in neregula?
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#72
Ce ai face daca?

Back on Animezup-Gravitation! 4

Waa IloveYuki la asta nu ma asteptam, urat din partea ta 71

Pai cred ca asi inchide televizorul, adica da, Yuki arata FENOMENAL, insa felul in care se imbraca uneori cu toti nasturii camasii desfacuiti, ii dau acel aer senzual. Daca l-as vedea la tv in costumul lui adam, atractia s-ar risipi...deci NU ! Yuki sa nu te prind ca faci asa ceva ! 33

Next: Ce ai face daca fiind iubita lui Yuki, Shu neexistand, intr-o seara cand umblai linistita pe hi5-ul lui personal, observi un comm de genul : <<Yuki mumosul meu, ce mai faci? Imi este foarte dor de tine frumusetea mea>> ?
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#73
Reactia mea. Urlu dau un pumn la monitor, ma ridic arunc PC-ul pe geam si il sun pe Yuki.
-Alo.
-Alo? Nu ma lua pe mine cu alo. Cine e ala? te strang de gat.Adica io imi dedica viata tie si tu ma inseli. Sa vezi ce o sa ti-o iei pe cocoasa fratele meu.
Zdrang inchid telefonul si lesin.

The End!

Next: Ce ai face daca dupa o noapte cu Yuki te dai jos din pat si realizezi ca sunt pat mai este cineva?
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#74
Cred ca daca ar fi oricare persoana inafara de Shuu chan as incepe sa fac crize p-acolo si sa il alerg cu un cutit sau o veioza(depinde care-i mai aproape....daca nu-i nici una il alerg cu patul).Daca-i Shuu...il las in plata Domnului ca-i baiat bun si nu se supi el p mne.
Next:ce-ai face daca te-ar alerga yuki cu un shu pe post de cutit?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#75
Dupa un mileniu si o suta douazeci de ani, REVI~IIN!! ex -neko still estem!
Ceee?!!! Fujisaki, piticanie cu parul verde! Eu nu vreau... Nu! Nu accept sa ma marit cu tine! Sariti, baai, daca nu vreti sa va ucid si pe voi cu tehnicile mele de ninja super secret: Impletirea ciorii si Gheara sarpelui!! IloveYuki, Aliss_anime, salvati-ma, va rog!! Nu vreau ca, din tot anime-ul, sa ma imbrobodesc tocmai cu piticu' asta! El il vreau pe Tatsu! Please, hee~lp!!

Next: Ce ai face daca... Piticu' asta de mai sus, cu care trebuia eu sa ma casatoresc, Suguru Fujisaki, se indragosteste de tine la un concert pe care Bad Luck il sustineau la noi, in Romania, in timp ce tu erai indragostita de chitaristul roscat, Hiro, si dispretuindu-l, chiar, pe Fuji?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#76
Pai hai sa vedem in primul rand as face o fata de genul :?? pentru ca nu mi-ar vine sa cred acest lucru si dupa acee cred ca m-as inrosi atat de tare incat mi-ar fi greu sa ascund acest lucru si dupa aceea as lesina.
Next:Ce ai face daca ar aparea Sakuma Ryuichi la tine in clasa,el fiind noul profesor de muzica dar in loc sa predea el ar declara ca este indragostit de tine?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

#77
Ce ai face daca?

-Tie chiar ti s-a urat cu binele?! Nu ca nu m-ar surprinde o astfel de marturisire, dar... Din partea ta?! Pentru mine?! Eu stiu... Poi, iti apreciez gestul. Sa te dai prof de muzica ca sa incerci sa ma cuceresti... I-a sa vedem ce ai fi tu in stare sa faci pentru mofturoasa de mine! Nu-ti dau mai mult de trei zile!

Next: Ce ai face daca... Ai fi in locul lui Mr. K (febletea mea) si ai fi aflat ca sotia ta, adica a lui K ( au prezentat-o in manga, dar nu mai stiu cum o chema...) te inseala cu " gorila" pe care tu o angajase-i sa-i poarte de grija?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#78
OMG l-as plesni pe loc. Nu se poate abtine nici atunci 21 de fapt...nu s-a mai abtinut...adica nu a mai avut probleme de genul. I-as da un servetel, l-as ajuta sa isi revina apoi as primi 'darurile'. Si l-as trage putin de parul lui ala gorgeous.
Next: Ce ai face daca Tatsuha ti-ar canta :' De ce ma minti?' sub geam in mijlocul noptii?
[Imagine: ak8THBQ.png]


#79
As arunca cu toate obiectele din camera afara,dupa el, pana i-ar cadea un scaun macar in cap apoi i-as spune un frumos:"Bafta "si as adormi la loc4
Next: Ce ai face daca Yuki-chan, yuki....(visez) ti-ar spune cand mergi pe strada fara macar sa il cunosti: "WTH you doing here?" (no inspiration) 22

#80
WtF Duda amandoi parintii mei sunt tipi? asta e intr-un fel creepy si totusi ce fantezie am, cva de genu eu stand la usa in timp ce ei...ahemm21 pai in marea parte ce as face cu ei? 39 eu nu le fac nimic..imi iau sucul..popcornul si astept sa vad ce se intampla cu ei, vreau totulll sa vad totul...deci datii durmul * la Shu si Yuki ma refer*

Ce ai face daca Shu ar fi in dulapul tau gol pusca legat cu rochia ta preferata respectiv bluza si Yuki ar fi in chiloti marca botezatu' in pat linistit ?!
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler






Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)