Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ?

#81
Mai întâi.. cred că aş încerca să mă împrietenesc cu el prin toate mijloacele. Mai întâi sunt sigură că m-ar pune la treburile casnice 21 .. etc, etc. Şi când îi câştig încrederea mă voi apropia de el şi hop i-l fur lu' Shuichi. Ta-da!!!

Next : Ce ai face dacă Shuichi ţi-ar zice că este îndrăgostit de tine şi că îl iubeşte de asemenea şi pe Yuki?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#82
Daca l-as prinde pe Yuki gatind,as lua un pistol de la Mr.K. care il tin ridicat spre el si l-as pune sa faca meniul urmator:pizza,cartofi prajiti,piure,hamburgeri,sarmale,salata beouf,macaroane cu branza,snitele,chiftele,omleta,soia prajita,ciorba de urzici(preferata mea),supa de rosii,inghetata,ciocolata de casa,tort cu ciocolata,fursecuri cu ciocolata,clatite si in ultimul rand gogosi.

Next:Ce ai face daca Mr.K te-ar pune sa folosesti un lansator de rachete?

#83
Ce ai face daca?

Ce ai face daca Mr.K te-ar pune sa folosesti un lansator de rachete?

Daca Mr.K m-ar pune sa folosesc un lansator de rachete as distruge fiecare piti care s-ar da la Yuki 4

Next: Ce ai face daca Yuki ar fi iubitul tau, si fiind persoana pubilca ar trebuii sa suporti fiecarre poza extrem de apropiata cu el si fanele lui. L-ai parasi motivand ca nu poti suporta asa ceva?39
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#84
Ryuu?! (dupa ce am vazut ca nu este cine credeam 65) Uaaaah! As accepta, sigur, logic, se subintelege. 10 As stabili cu el datele, daca nu le-a stabilit el, si sigur, asta e cel mai sigur lucru, m-ati vedea cu pantaloni si tricou pe mine (nu de strada, ceva elegant, fara sa atrag atentia). 65 He, he, daca ar fi prea departe l-as fi rugat sa ma astepte la colt de strada si sa mergem impreuna. Sper ca el ar plati cheltuielile. X_X
Ce ai face daca Yuki s-ar desparti de Shu' ca sa fie cu tine? 65 19
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#85
L-as implora sa nu sara. Nu de alta, dar sicriul si toate astea sunt scumpe. Plus de asta, ar avea nevoie de un motiv bun. Si baiatul asta nu dispera repede, adica dispera repede dar o tine intr-una pana reuseste sa revina cu picioarele pe pamant.

Ce ai face daca l-ai zari pe Yuki alergand nud pe strada cu o tigara in gura strigand:' Shu, nenorocitule !!!'
[Imagine: ak8THBQ.png]


#86
" Ce ai face daca l-ai zari pe Yuki alergand nud pe strada cu o tigara in gura strigand:' Shu, nenorocitule "

Aș avea o criză de râs.XD [after that ] I-aș asalta fundullllll *____* . [ Ride ittt !Yeaaa My ponnnnyyyy Ridee ittt XD]Apoi i-aș lua țigarea și aș arunca-o glonț direct în fundul lui Shuu.

[Ass-o-maniac]


Aham.
Ce-ai face dacă micuțul Shuu te-ar trânti pe un pat având gânduri necurateee *.* ... Și Yuki ar sta legat de un scaun cu un ciorap în gură ^^ ?
[Imagine: toriby0effe0.jpg]


#87
"Ce-ai face dacă micuțul Shuu te-ar trânti pe un pat având gânduri necurateee *.* ... Și Yuki ar sta legat de un scaun cu un ciorap în gură ^^ ?"

hmm ... 5 buna intrebare chiar imi place cum pui problema ...ei bine i-as face jocul , l-as infierbanta putin pe Shuu pentru propriul meu amuzament , insa sunt mai mult pentru Yuki asa ca as incerca o partida si cu el ...lucky me ca este legat si pot profita mai usor :X:X

Ce-ai face daca ai fi petrecut o noapte intreaga prin oras si ai fi baut mult , ai agatat un tip de pe undeva si l-ai adus acasa , iar dupa o noapte fierbinte, dimineata , ti-ai da seama ca Yuki doarme langa tine ?

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


#88
Cu toate că sunt minoră o să răspund xD.

Aş face o faţă gen " wtf? " şi aş râde zicând că nu e posibil, după ce îmi dau seama mă duc pe balcon şi strig
" Oh my gosh! Ce naiba am făcut? Cât pot fi de baka? " După ce mă cert eu pe mine, mă îmbrac şi mă plimb prin oraş cu gândul departe. =)

Next: Ce ai face dacă l-ai vedea pe Yuki jucând fotbal?
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

#89
Citat:Next: Ce ai face dacă Shuichi ţi-ar dedica o melodie de dragoste?

Well well. 15 Melodie de dragoste ? Hmm, depinde poate de versuri, de atitudinea cu care îmi dedică acea melodie. Oricum, cred că aş accepta-o cu braţele deschise - mai ales, venind de la Shu`. 65

Neext : Ce ai face dacă Yuki ar aluneca din întâmplare pe stradă tocmai în faţa ta ? *no ideas.* :]]

#90
ce as face eu daca hiroshi nakano mi-ar spune you're my perfect nightmare:

Maknae : * plangand * : Let me talk to you ( SHINee style)
Hiroshi : anno ...what
Maknae : euuuuuu te iubesc 20 de ce esti raaaau 20(

next ce-ai face daca Fujisaki Shuguru ti-ar spune ca vrea sa te manance?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)