Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ?

#51
RE: Ce ai face daca....?

IloveYuki...si Yuki & Shu sunt gay asa ca nu te mai lua de Tatsuha al meu 21

Eu cred ca Yuki ar accepta sa fie cu Ryu doua sau trei zile, pentru a`l face gelos pe Shu, apoi dupa ce i`ar da papucii,ar urma o seara fierbinte intre el si Shu :X ...iar Ryu fiind dezamagit, cred ca s`ar intoarce la New York pentru totdeauna 4

Next:Ce`ai face daca intr`o vizita prin Romania, la o sesiune de autograf, Yuki te`ar observa pentru frumusetea ta, si ti`ar propune sa te muti cu el in Japonia pentru totdeauna (Shu fiind despartit de Yuki de aproximativ doi ani si plecat in Australia). Ai renunta la Romania,familie,prieteni...pentru a locuii cu Yuki intr`o tara necunoscuta, fara a avea dreptul de a lua legatura cu cei dragi? 39
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#52
RE: Ce ai face daca....?

Plec ! Dar, numai pentru a-mi putea pune in aplicare planul meu indestructibil de geniu malefic. 19 Sa-l distrug pe acest Yuki Eiri. 21 Glumeam, nu ma bagati in seama. Cred ca as pleca. Cel mai frumos barbat de pe pamant imi cere sa-l acompaniez in locul cel mai ravnit de mine... Nu va ganditi la prostii ! Ma refeream la tara. Cum sa nu accept ? Mai ales ca Shu s-a despartit de mult de el si mai e si plecat intr-o alta tara. Nu mai trebuie sa ma simt vinovata. Dar, daca Shu inca mai nutreste sentimente pentru scriitor ?

Next: Ce ai face daca Yuki te-ar folosii drept un pretext, el habar neavand de existenta ta, doar vazandu-te pe strada, ca sa-l necajeasca pe Shu, vrand sa scape de el, macar pentru o zi ?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#53
Ce ai face daca?

~ neko still tnx pentru punctul la rep pupic am incercat si eu sa`ti dau, dar mai rau m`am enervat incercand sa`i dau de cap...imi aparea (+1) (-1) si nimic pe care sa apas, nici macar pe ele.off 20

Revenind la intrebare :p sincer i`asi da cu oua in cap, nu suport sa ma trezeasca cineva din somn, nici macar Yuki (bine poate pe el l`asi lasa 21 ) ASa ca Hiro nici sa nu te gandesti, sa`mi faci vreo serenada3

Next:Ce ai face daca Yuki ar fi fratele tau, si s`ar indragosti de tine (fara ca Shu sa fie prin preajma), ai fi instare sa faci incest? 21
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#54
RE: Ce ai face daca....?

Yuki!! Imi pare rau ca a trebuit sa se intample asta, dar... Viata trebuie traita din plin, iar a mea nu face exceptie. Sigur e faptul ca m-as sechestra singura in casa pentru aproximativ o saptmana, iar apoi, as lua totul de la 0, continuandu-mi viata si vizitandu-l, zilnic, pe Yuki, la mormant. 2020

Next: Ce ai face daca Mr. K te-ar propune pentru un rol intr-o telenovea de-a noastra, al carei subiect sa fie chiar viata membrilor trupei Bad Luck, dincolo de reflectoarele camerelor. Sa zicem ca ar trebuii sa joci rolul lui Yuki, acesta din urma, nevrand sa ia parte la proiect, tu trebuind sa faci toate lucrurile pe care le fac ei doi, in timpul lor liber ( oprindu-ne doar la saruturi, mai departe... nup). Ai accepta sa interpretezi rolul lui Yuki intr-o astfel de telenovela sau tie frica sa nu-ti faca romancierul ceva, din cauza ca il tot saruti pe Shu al lui? 5
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#55
Ce ai face daca?

Vaaaiii neko ce intrebare mi`ai pus, m`ai lovit direct in corason 21stii doar ca nu as accepta asa ceva din doua motive 4
1.Il iubesc doar pe Yuki si nu as putea saruta alt baiat (din anime) pentru nimic in lume.
2.Nu cred ca Yuki m`ar mai lasa sa traiesc cinci secunde pe pamant, daca m`as atinge de rozaliul lui.
Deci raspunsul e Nu 17

Next:Ce ai face daca, pe mess te`ar aborda Yuki spunandu`ti ca are id`ul tau de la Shu si ca vrea sa va intalniti la un hotel pentru a va petrece toti trei o noapte de amor impreuna. Ai accepta aceasta oferta apetisanta? 5
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#56
RE: Ce ai face daca....?

Da' cum sa nu?! Poate in visele lui! Am si eu demnitatea mea. In plus de asta, nu-l pot trada pe iubitu' de Shu-chan. S-apoi, nu prea ma vad cu unul ca Yuki... Aliss_anime, du-te tu la intalnire in locul meu, porfavor!

Ce ai face daca tu, neauzind de Yuki pana acum, Shu despartindu-se de el cu ceva timp in urma, ai fi iubita actuala a lui Shu, mai tarziu aparand romancierul in viata voastra, spunandu-ti ca trebuie sa lupti cu el pentru dragostea rozaliului. Ai renunta, plecand cu coada intre picioare sau ai alege sa lupti pentru solist, chiar si cu pretul de a-ti pierde viata, asemenea lui Yuki Kitasawa? 4
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#57
Waaaa neko de ce, de ce, de ce imi faci una ca asta? 20 Stii doar ca nu as accepta o relatie cu Shu, dar sa zicem ca as fi cu el (nush prin ce minune 21 ) Prin urmare asa ar decurge discutia mea cu Yuki:

- Yuki, dragule Shu e al tau! Insa atunci cand iti va fi greu cu aratarea asta pe cap, cauta`ma! Eu mereu iti voi sta la dispozitie! 21
(Lol ce minte am 21 )

Next:Ce ai face daca la o intalnire cu Shu, in timp ce va sarutati, printr`o farsa cruda a destinului pantalonii stramti pe care ii purtati se rup in fund, iar Shu observa acest detaliu. Cum v`ati cere scuze, sau mai bine spus cum ati reactiona?
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#58
Eu, sarutandu-ma cu Shu? "? Probabil, pe moment, as avea o reactie de genul: :mellow:... Mai apoi as zice: Teapa, esti la Camera Ascunsa!! Si, normal, as incepe sa caut ca disperata, cu privirea, o camera de filmat sau, macar, un telefon, ceva... 21

Next: Ce ai face daca, intr-o zi, pe trotuar, dai peste Shu, care zacea pe jos cu niste lacrimi de crocodil, spunandu-ti mai apoi ca este foarte deprimat din cauza ca s-a certat cu amantul sau ( Yuki Eiri, of course!!)? Tu fiind, deasemenea, un mare idol al scriitorului, chiar placandu-ti de el. Ai incerca sa-i impaci, sau te-ai baga ca musca in lapte in ciorba lor de burta, dandu-te chiar tu la Yuki si ranindu-i sentimentele solistului, mai rau decat o facuse nuvelistul inainte? 7
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#59
Ce ai face daca?

Sry pentru intarziere 17

In mod normal, daca mi`as asculta vocea inimii, cred ca as incerca sa ma bag pe sub pielea lui Yuki. Ca sa`l cuceresc.
Insa gandind la rece, cred ca as avea numai mustrari de constiinta, asa ca i`as ajuta intr`un final sa se impece 4

Next:Ce ai face daca avand id`ul lui Yuki si acesta dandu`ti add, tu ai intra sa vorbesti cu el, el ti`ar cere cateva poze si dupa ce le`ar vizualiza sa nu te mai bage inseama deloc. Ce ai crede sau ce ai simtii?17
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic

#60
But... I don't look so ugly... I mean, I'm really cute ( Yeah, I know, ma laud singura).
Nu i-a placut de mine? Prea bine! Cunoscutii mi-au zis ca am talent la literatura si o imaginatie extra-condimentata. O sa fiu o scriitoare muult mai populara decat el si o sa-i ocup locul pe tronul literaturii ( iar, astfel, Shu o sa-i dea papucii si o sa ma implore sa-l accept ca iubit ). Iar astfel o sa ma razbun pe " nerodul" ( sorry, love!) de Yuki pentru ca mi-a tras clapa. Asa o sa-i platesc cu aceeasi moneda. 4

Next: Ce ai face daca, cat tu and your friends faceati misto de lume la telefon, suni pe cineva, la nimereala, nestiind de cine urma sa-ti bati joc, spunandu-i cele mai tampite aberatii pe care le puteai scoate pe gura, aflii ca, defapt, tu, in tot acest timp, l-ai calcat in picioare pe solistul trupei rock Bad Luck, Shuichi Shindo? Cum ai reactiona, ai inceca sa clarifici situatia sau ce? 4
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)