Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ce personaj din Gravitation ai vrea sa te intalnesti?

#1
Ok intrebarea e foarte simpla.si nu am vazut vru topik cu subiectul asta.Acum daca tot am pus intrebarea sa dau si raspunsul.Mie miar placea sa ma intalnesc cu Yuki Eiri deoarece e personajul meu preferat.Imi place mult de el,felul in care sa comporta,cum arata si privirea ai absolut suerba.(niki nu se mai pune la socoteala faptul ca e blond si eu sunt inebunita dupa blonzi:chuu:.)

Acum randul vostru!sa vad pe cine ati vrea sa intalniti."?

#2
Eu m-as intalni cu toti de as putea dar cel mai mult si cel maI MULT imi doresc cu Mr. K
^_^ E american si dragut su multe altele.Cred ca m-as intelege destul de bine ^_6 si mie imi plac armele(pentru ai impusca pe altii :haSmile iar K se pricepe foarte bine la asta.
^_^ Mi-aR PLACEA foarte mult 21 iar daca ar fi generos poate ar putea intra in casa la mine 24 desi nu ar fi sanse avand in vedere ca e strain oricum mi-ar placea sa imi fie sfatuitor,elev la mine in scoala 4
o.o" wot

#3
Pai.....mi-ar placea sa ma intalnesc cu Yuki Eiri. As vorbi cu el cat se poate de calm,de matur.L-as mai sfatui si sa fie mai tandru, mai dragastos cu Shuichi,etc....si mai departe, cine stie.....
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Hiro. As discuta cu el despre tot felul de lucruri, poate ca m-as si descarca lui, i-as cere un sfat......
Miar mai placea sa ies la intalnire si cu Fujisaki, pentru ca mi se pare destul de matur;si cu el as putea vorbi deschis.
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Shu, poate i-as da eu niste sfaturi, de exemplu sa lupte cu toate puterile lui pentru persoana pe care o iubeste,etc.
Mi-ar mai placea sa ies la intalnire si cu Ryu, Noriko, Tohma, Tatsuha si Mika.
Pe Ryu l-as intreba sigurat de ce se comporta asa copilaros, si l-as sfatui sa se comporte mai matur.
Cu Noriko as putea discuta aproape orice...si ea mi se pare matura.
Cu Tohma as iesi la un suc.....as avea multe sa-i spun.....mi se pare cel mai matur dintre toti, cel mai calculat, intr-un cuvant, cel mai normal.I-as cere niste sfaturi....si l-as intreba cum de tot timpul poate fi asa sigur pe el,etc.....
Cu Tatsuha as putea palavragi de dimineata pana seara pentru ca e un tip vesel, glumet,etc.
Cat despre Mika.....as vrea sa o intreb cum ii sa ai asa frati .Poate as mai intrebao si de ce face cateodata pe dadaca cu Yuki.....

{Si mi-ar mai placea sa vorbesc [dar nu sa ma intalnesc, doar sa vorbesc] cu Yuki Kitazawa, sa il intreb de ce l-a tradat in halul asta pe Eiri. De ce si-a batut joc de sentimentele lui....(da' stiu ca nu ar fi posibil pentru ca el este deja mort)}

Scuze mult de tot pntru ca am scris asa mult, dar daca ar fi dupa mine cu toti m-as intalni, nu neeaparat pentru ca imi place de toti, ci pentru ca sunt curioasa sa vad cum gandeste fiecare....

#4
Let's see... *thinking* *thinking again*. I know! Intai si intai, as vrea sa ma intalnesc cu Ryu ;x. He's soo chiut. De fapt, as zice ca e chiar hot [perv me 21] . E si pufos uneori, dar ador latura asta a lui. Stie si cand sa fie serios. Eu cred ca ne-am intelege perfect xD.

Apoi... poate cu Yuki. Arata foaa~aarte bine 8 . Singura problema ar fi faptul ca suntem firi opuse, dar cine stie... poate iese ceva :]]
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#5
...Yuki Eiri... Pai, fizic e chiar genu care imi place, blondut, etc,etc. si ochii aia doamne, ochii, zambetul. Nu stiu, emana mister, siguranta prin toti porii. Adica e genu de persoana cu care ai avea ce sa vorbesti, o persoana de la care ai invata multe lucruri. Poate ca la inceput ar fi putin intimidant prin atitudinea lui rece dar cu timpu ar deveni mai sociabil.Spre binele planetei sper ca exista baieti ca el pe Pamant 21

#6
Hmmm, mă atrage Yuki Eiri, ofc, e vorba şi de fizicul lui, but mai mult optez pentru atitudinea sa rece, cât şi pentru talentul de novelist. Am o oarecare înclinaţie către tipii care sunt romantici, cold, calculaţi and so on, just like Yuki, i'm jus sayin' 4.
Anw, pe 'listă' ar mai fii şi fratele său vitreg, Tatsuha ; e ca şi o altă versiune a lui Yuki, doar că e mai energică and who knows, with a lil bad character xD.

#7
Hiro. Cu el, presupun.
Yuki e prea rece si ma cam sacaie. Asa ca nu. Mai ales ca daca comenteaza ca nu stiu ce caracter e asa sau un anime care imi place si el zice ca povestea e facuta de un om de doi bani, atunci iese cu tipete si palme. >.>
Shuichi e prea hiperactiv si nu mai prostii zice pe gura (aproape) -desi aici ne-am intelege... *laughs*- asa ca nu.
Altii -nu am chef de comentat.
Il aleg pe Hiro pentru ca, desi -nu stiu de unde am impresia asta- e cam fustangiu ->.>... am zis mai inainte-, imi plac roscatii, zambetul lui, acel carcater dur si protector. Sincer. Perv (15) si multe alte lucruri la el. Cred ca ne-am intelege bine... 21 Pe langa faptul ca nu il vreau la costum la o intalnire. 10 Asa ca poate sta linistit. *forced smile*
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Eu? Vreau sa ma intalnesc cu Mr. K... De ce? Pentru ca el e smecher. Si eu la fel.21 Iar smecherii la smecheri trag.24 Glumeam... Dar el este cel mai amuzant personaj, vreau sa spun, cine nu si-ar dorii o intalnire de afaceri, cica, cu Mr. K? Toata lumea il doreste pe Klaus, haideti sa recunoastem.
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

#9
Am vrea sa ma intalnesc, bineinteles, cu marele cuplu. Yuki si Shuichi dar pe rand, doar ca sa vad diferenta de atitudine pe care o au asupra relatiei lor. Stiu ca seria s-a terminat frumos, dar si asa, nu mi-l imaginez pe Yuki fiind genul cuddle and shit. Are un mod aparte de a-si exprima dragostea, cum ar fi posibilitatea unei crime daca Shuichi este ranit *iar* si asta e ceva ce iti doresti de la cel pe care il iubesti, asa e. Apoi Shuichi, all hyper, talking about how pink his life is since thet got togheter and how he knows that Yuki truly loves him. Well, he is right, no doubt about it. Apoi i-as vedea pe amandoi in acelasi timp, pe Yuki fumand in nestire tigara dupa tigara incercand sa nu isi dea ochii peste cap prea des in timp ce Shuichi i se urca in cap. It would be fun xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  How Well Do You Know Gravitation? Dei 14 12.183 30-04-2012, 07:12 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Gravitation Character War Lye 4 5.759 02-05-2009, 07:23 PM
Ultimul răspuns: Kitsunes Iris


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)