Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Daca ai facut propria ta manga, citeste aici!

#6
Ceva de genul?

Citat:Prefata
Rad, canta, joaca si danseaza toata noaptea in Regatul Zanelor, sub razele de luna.
De li se alatura cineva, trebuie sa fie pregatit... sa-si piarda fie sufletul, fie mintile

As putea incerca sa te ajut, in limita timpului disponibil.

In ceea ce priveste Mangazup, totul depinde de tine. O putem pune si in engleza, si in romana, cand e gata.
Atata timp cat nu vorbim de lucrari uber-crappy, orice manga e bine-venit pe site. Doar e facut pentru a populariza manga-ul in randul romanilor si pentru a le promova lucrarile autorilor romani.

[edit]Cred ca ar trebui sa mentionez ca nu stiu cat de bine voi sta cu timpul.
Pot spune ca am experienta atat ca traducator, cat si ca scriitor (experienta... oficiala, sa zicem, nu chestii traduse pentru zup or stuff). Stapanesc bine si romana si engleza deci ar trebui sa pot face o treaba recenta.
Dupa cum am zis insa, nu stiu daca pot fi un om pe care te poti baza pentru a duce chiar tot pana la capat. Am doua mastere pe cap, deci 2 proiecte de disertatie, iar asta e ultimul an. Sunt insa dispus sa incerc sa te ajut cat pot, daca esti interesata, pana ai gasi pe cineva permanent 106



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca ai facut propria ta manga, citeste aici! - de Flaw - 26-10-2010, 11:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  A doua banda desenata pe care am facut-o Lanna 2 4.600 24-07-2011, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)