Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă !

#11
Hey, vreau și eu o nouă semnătură. Fără avatar, vreau doar semnătură XD . Când puteți și dacă puteți să o faceți.
Mari preferințe nu am . De fapt, iată poza :

http://c2.api.ning.com/files/1h0d-viNHBN...Sawada.jpg

vreau să scrieți pe ea : Vongola, the tenth.
Și undeva să fie ceva mai mic decât textul anterior , numele animeului. Adică : Katekyo Hitman Reborn. Dacă nu se vede bine puteți să prescurtați : KHR sau să renunțați la el.
Efecte și tot restu, nu am cine știe ce preferințe. Deși cred că aș prefera ceva spre „foc” ca să zic așa. Ah și cred că i se vede inelul ăla de la gât ( cu lanțul ) aș vrea să fie luat în evidență, adică să nu rămână doar un detaliu invizibil, să se vadă.

atât .sper că nu am dat prea mari bătăi de cap, dacă da atunci puteți să îl faceți după ochi, după bunul plac etc.

Merci anticipat.

#12
huiiii e tare mişto stock-ul o.o Tehie, îl fac eu. Dau un edit după ce termin, sau dacă în caz vor mai fi posturi după mine am să postez sigul.
-

#13
Chiar i-am dus dorul 21
Deci, avatarul il vreau din imaginea asta
Text: Scars

Semnatura asta
Text: Blue advice... Red stop... Yellow danger

Culorile as vrea sa fie asemanatoare cu cele din a doua imagine si sigul sa fie in ton cromatic (sper ca n-am spus o perla), cu avatarul.
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#14
Oh da, imi amintesc ca eu eram chiar un client fidel 24

Bun, cred ca vreau si eu un set. http://e-shuushuu.net/images/2010-02-12-245147.png
N-am pretentii. Ma las pe mana celui care se ocupa de asta. Textul sa fie totusi Follow me down.
Spor la treaba 4. Merci anticipat.

#15
Pentru Teh. Sper să-ţi placă. Dacă vrei să modific ceva, spune-mi !

[Imagine: 2d78nr7.png]

Cherie ÅŸi Maddy le iau eu

edit . . . but nu le fac în seara asta pentru că nu am prea multă inspiraţie. cred că voi reveni cu un edit totuşi duopă ce le voi termina.
-

#16
Vreau si eu un set 5 ^^"
Poza: Asta
well, voi va descurcati mai bine ca mine, asa ca stiti ce dimensiuni si culori trebuiesc o.o deci ma las pe mana voastra ^^
ah, as vrea ca pe undeva pe acolo sa scrie G-Dragon
comanda sa o ia cine vrea si cine are timp ^^ well, san'q : D
I'm not insulting you. I'm describing you.

#17
Uu, my GD <3 Kido iau eu comanda fiindca ador sa fac orice ce are legatura cu el. Asteapta editul meu. [btw, fan k-pop? 5 ]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#18
as dori si eu un set ...
daca se poate
dintr-o poza obisnuita sa iasa ceva mai special

http://media.photobucket.com/image/green...24.jpg?o=9

thank you


edite : scuza-ma Smile am sa ma intorc

#19
Greywarr cred k nu ai citit regulile. Trebuie sa ai cel putin 30 de posturi, si tu ai doar 6. Intoarce-te cand le ai. Srry

[Edit]

Nici o problema, sa fii atent/a pe viitor.

Si Kido, uite in sfarsit setul... ceva ce nu iti place, fii libera sa imi spui, desi l-am cam facut simplu [stau cam prost cu c4d-le =.=] insa sper sa iti placa.

[Imagine: g-dragonlollipopav.png]
[Imagine: g-dragonlollipop.png]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#20
Eto , aÅŸ dori o signature.

Picture: http://e-shuushuu.net/images/2010-02-06-242629.jpeg
Ar fi de preferat ca acele petale să rămână sau eventual să fie scoase în evidenţă. Mă rog , cred că ştiti voi backgroundul potrivit.
No text please şi fără semnătura autorului , no worries n'am de gând s-o folosesc în scopuri josnice.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă Tox 200 77.818 11-05-2011, 10:04 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 57.823 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.878 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)