Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 3 anime girls!

#1
Top 3 anime girls ...4 e usor , nu ? {Argumentati }

1) Sunako Nakahara { Yamato nadeshiko Shinci Hage} - Funny , sadistic ...si desteapta21 ...Imi place personalitatea ei so don't mess with her
2) Hinamori Amu - {Shugo chara} - Cute , Cool and Spicy [ plus ii ador hainele65]
3) Taiga {Toradora} - Powerfull si Super funny :3

Well acesta este topul meu ..Sunt singurele [aproape] personaje feminine care chiar mi-au placut cu adevarat 4 Let's see your top
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#2
A 2-a ...
1. Eclair din Kiddy grade, chiar dacă nu am văzut toată seria , o ador ! E impusivă şi insistentă [ da , daa ştiu ] + că e smexi îmbrăcată for my is numeber 1: >
2. Nana Osaki, mereu am admirat persoane asemena ei.
3. Iar pe acelaşi loc : Rukia din Bleach, e genială tipa! şi Hinata din Naruto , îmi place de ea, Kishi a ştiut să îi contureze bine personalitatea [ my opinion 65 ]
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#3
[Imagine: Hachi--Nobu-sign.jpg]

#4
Dragut topic,intr`adevar. ^^ Ia sa vedem

1.Tsunade from Naruto.Foarte puternica,Sannin,desteapta,echipata [stiti voi la ce ma refer.]Mi se pare geniala tipa.
Tsunade.

2.Ein from Phantom:Requiem for the Phantom.Mi se pare draguta.Abilitatile ei de asasin sunt impresionante si are niste ochi superbi. ^^
Ein. ^^

3.Temari from Naruto.Frumoasa,desteapta,sora lui Gaara...5 In orice caz,Temari mi se pare foarte ok.
Temari.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#5
Bun ^_^ Am sa pun si eu..
1.Hinata-din Naruto,iubesc personajul ei.Nu stiu de ce dar mereu mi-a placut.Chiar daca uneori {bine mai mereu} este timida.dar totusi puternica si frumoasa.
2. Nana Osaki-chiar mi-a placut de ea.Si imi place.Este un personaj chiar interesant... Cred ca e clar din ce anime e,nu? o.O
3.Kikyo-din Inuiasa.Vai la fiecare episod cand aparea ea zici ca eram ca pe ace. 21 Eram ceva de genul: Sa se sarutee!Da!da!Da! 24 {Scuza mea e ca aveam 10 ani.. sau 11}.


#6
Siii parerea mea.
1) Ai Enma, dupa parerea mea, e cea mai dura fata din toate anime-urile pe care le-am urmarit. Nu clipeste cand trimite cate unul in iad si pe langa asta, imi place totul la ea, de la par pana la personalitate.
2) Winry Rockbell, doar pentru cat de mult tine la Edooo si cat de mult ii ajuta pe frati Elric sa isi implineasca dorinta, sa isi recapete corpurile.
3) Cred caaa....Ana din Shaman King 21 pentru felul ei unic de a-l tine sub papuc pe Yoh si nu numai.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#7
1.Chizuru Yukimura [ Hakuouki Shinsengumi Kitan [ Hakuōki Hekketsuroku] ] pur şi simplu o ador , e frumoasă şi îmi place atitudinea ei ...
2.Risa Koizumi [ Lovely COmplex] E fenomenală lume , mor de râs cu tipa asta , şi e şi drăguţă , o iubesc :X [ şi pe Atsushi :X]
2.Yuki Cross/Yuki Kuran [ Vampire Knight ] e frumoasă , haioasă ...xD

#8
1.Erza Scarlet: ador personalitatea ei <3 loiala, de incredere, uneori scary (mai ales pt Natsu 71) dar si cute (pt ca ii plac prajiturile)
2. Erza Knightwalker: cam opusul Erzei S. dar nu in toatalitate. E la fel de loiala si de incredere.
3. Hinata Hyuuga: shy but strong.
[Imagine: robin-1.jpg]

#9
Inner Moka[Rosario Vampire]- She is my role model. I just love her!
Kaede[Elfen Lied]- O ador pur si simplu, e geniala.
Sonozaki Mion[ Higurashi No Naku Koro Ni]- Are un simt al umorului minunat xD.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#10
Yuuko din xxxHOLIC - Pur sı sımplu o adoor 8
Haruno Sakura din Naruto - Paı...e de treaba,puternıca,desteapta,frumoasa...doar ın shıppuuden
Osaki Nana - Persoanele ca ea...sunt perfecte , asta e clar x
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)