Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Important! Citit inainte de a posta

#1
Inainte de a posta un topic la aceasta sectiune sau a pune o intrebare, va rog sa faceti cateva lucruri pentru a-mi usura "munca" si a va putea raspunde cat mai repede.

1. Daca folositi Internet Explorer, schimbati browserul si vedeti daca problema persista. Internet Explorer e un browser destul de problematic si chiar daca de obicei testez sa fiu sigur ca Zup merge ok si acolo, pot aparea unele probleme.
De asemenea, chiar daca nu folositi IE, v-as ruga sa testati si cu un alt browser daca aveti posibilitatea. Ca browsere, as recomanda Opera (il folosesc personal si prin urmare sunt destul de sigur ca Zup se misca bine pe el 21 ), Firefox, Chrome sau Safari.

2. Verificati ce s-a mai postat in aceasta sectiune. Daca s-au lovit si altii de problema voastra, sunt sanse foarte mari sa gasiti rezolvarea deja postata. Nu numai ca nu trebuie sa asteptati un raspuns de la mine sau de la staff, ne si scutiti de un efort in plus.

3. Descrieti cat mai clar problema pe care o intampinati si oferiti cat mai multe detalii, cum ar fi:
-ce browser folositi?
-ati vorbit cu alti useri si sunteti singurul care a avut problema sau mai sunt si altii?
-ce pagina/parte din site e cu probleme? sau ce faceati pe site pe cand a aparut eroarea?
Cu cat oferiti mai multe detalii edificatoare, cu atat mai probabil este sa primiti ajutor rapid.

Daca stiu tot ce ma intereseaza din primul post, nu e nevoie sa va mai intreb aceste detalii.

Eu verific aproape zilnic aceasta sectiune, pentru a ma asigura ca site-ul merge bine. Cu toate acestea, nu pot intra mereu pe site, cel putin nu in anumite perioade. In caz ca trece destul de mult timp sau problema e una mai urgenta, puteti incerca sa ma contactati direct pe mess (in cazul in care nu aveti id-ul meu, exista un widget special pentru asa ceva, pe prima pagina din portal, http://animezup.com , in partea dreapta (Animezup Live).

Chiar daca pot afirma ca site-ul e facut de mine, la ora actuala depinde destul de mult si de aplicatii facute de alte persoane (forumul si portalul de exemplu) asa ca uneori va dura ceva mai mult pentru ca e posibil sa fie nevoie sa ma si documentez putin inainte. Dar nu va faceti griji, am deja peste 3 ani de experienta in domeniu in spate si cu exceptia unor probleme mai avansate, totul se poate rezolva.

Acestea fiind spuse, va doresc cat mai putine probleme si distactie placuta pe Zup!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Important: In caz ca va lipsesc posturi sau nu exista thread-uri Flaw 2 3.940 30-07-2009, 12:21 PM
Ultimul răspuns: ady_x


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)