Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Favourite SOTW Theme
Mythology
13.33%
2 13.33%
Jonas Brothers (*slaps you*)
13.33%
2 13.33%
Urban
6.67%
1 6.67%
Disaster
20.00%
3 20.00%
Ce vrea Tox ;>
46.67%
7 46.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

SOTW 5

#1
Hello folks, I trust you will enjoy this week's contest ;3

Theme: MORBID
Asta il aveam in cap dinainte, voturile voastre de la poll m-au convins, so, get macabre ;D (nu fiti porcosi, though)

Deadline: In principiu miercurea viitoare, aaa, 27.01.2010 =/ Daca e sa se schimbe, desi nu cred, anunt din timp, oricum pana la sfarsitul saptamanii sigur e, ca sa aveti vreme sa le dati peste cap si ce le mai faceti.

Aveti regulile aici. (vezi ultimul post)

Absolut orice nelamurire va fi exprimata aici.

Btw, votati si la poll, sa-mi mai fac cate o idee despre temele preferate de voi ;D, ty.

Have fun, and lemme see how morbid you can get <3. *leaves singing*

#2
I'm in xD

[Imagine: oneroadsig2.png]

Tough to find a good stock, ended up editing it myself :/ Not too morbid, sad, I konw.

#3
I finally finished mine as well *scratch*

[Imagine: MORBIDcopy.png]

#4
Just the two of us, man, how disappointing. Guess there just aren't morbid users around =/
Ok, puteţi începe să votaţi, până duminică seara, şi nu mai lungesc.
Thankubye.

#5
Mdah XD nu prea imi plac morbid things, dar sunt aici sa comentez/critic

-Kvasir: destul de interesanta ideea, insa pe mine sincer ma cam incurca anumite lucruri cum ar fi acel foc sau ce o fi 106 chiar langa fata ei, si un pic pe ea; daca cumva facea parte din imagine atunci srry mie chiar nu imi place; ar mai fi partea cu scrisul, o parte se intelege cealalta nuh si nu e cam avantajos pt sig, crede-ma, si cum ziceai nu e prea morbid insa interesanta alegere.

-Reyna: mdah, la tine nu imi place faptul ca doar pe lateral e border >.< desi la restul lucrarilor tale imi place, aici nuh; scrisul se potriveste tot, insa nu imi place primul font care dupa parerea mea e prea "soft" pe langa celelalte fonturi, puteai alege ceva mai "dur"; asa si cred ca ar mai fi coltul din dreapta jos, nu stiu dar parca nu face parte din "decor" 39 si sa nu uit imi place felul cum lucrezi cu c4d.

Poate nu am comentat/criticat asa de bine, mai las si pe altii desigur si sa nu uit votul meu merge spre Reyna [srry Kvasir, do it better next time ^^]
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#6
-raises hands- Ok,here I go~
Kvasir~ I like it,I really do.Singura chestie e că e cam prea încărcată şi am observat asta mai în toate sig-urile din ultima vreme [nu,nu ale tale.În general.] Îmi place şi partea dreaptă a background-ului, din moment ce cea stângă nu prea are treabă cu restul, so to say.Şi textul e acceptabil [God, aia cred că e cea mai urâtă parte din facerea unui sig dafdasfdafa;;] faţă de cel al lui Tox care a combinat nişte fonturi şi culori care nu merg perfect mână în mână [Roşu şi cu verde?No way.It just doesn't look good.] Culorile în rest alese bine pentru că nu mă dor ochii de la ele..Deci per total,ai votul meu.
Tox, tu ai ales şi un personaj care chiar îmi dă fiori 21 Ştiu că tema e morbid dar mai bine era ceva cu sânge decât un troll :'D [dacă nu e asta, shoot me please.] La tine nu e aşa de încărcat, deci e un plus.În rest ai cam multe culori şi I lol'd la acel c4d din gura monstrului.
But still, Kvasir has my vote here 8D .
LOLNOPE

#7
Acum că şi-a revenit forumul, I can finally close it. Since each of us got one vote, I shall call it a tie, două săptămâni la un sotw cred că au fost de ajuns totuşi. (I knw the situation sux but that's that, nu o să stăm să culegem voturi)
Aşadar, .Kvasir and Reyna win SOTW 5. Felicitări participanţilor şi mulţumim pentru voturi, lol.
Ambele lucrări vor ajunge în Hall of Fame
O să încep probabil SOTW 6 azi ca să aveţi weekendul la dispoziţie, bye nao.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SOTW 11-INSCRIERI Ryuu 0 3.678 08-02-2011, 04:17 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 10 - VOT Ryuu 15 13.319 06-02-2011, 07:42 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  Anunt! SOTW revine. Ryuu 9 14.522 03-02-2011, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 9-VOT Ryuu 20 16.322 28-01-2011, 05:28 PM
Ultimul răspuns: Ryuu
  SOTW 8-VOT Ryuu 17 14.687 11-01-2011, 06:42 PM
Ultimul răspuns: cicudaf
  SOTW 7 Tox 0 3.609 21-02-2010, 10:29 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 6 Tox 14 11.895 20-02-2010, 12:02 AM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 4 Tox 11 10.358 17-01-2010, 10:23 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 3 Tox 12 13.199 11-10-2009, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Tox
  SOTW 2 Tox 18 14.932 06-10-2009, 04:08 PM
Ultimul răspuns: Tox


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)