Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gimnastica

#1
Buna all! Am deschis acest subiect pentru ca mie imi place gimnastica( chiar daca nu o paractic). Imi pare rau ca nu am facut acest sport de mica. Imi place gimnastica si datorita acelui anime Kaleido Star. Cand eram mica vroiam sa ajung la circ.De fiecare data cand era circul in oras tata nu avea scapare trebuia sa ma duca la circ neaparat 21.Face cineva gimnastica? Smile (De cat timp?)

#2
Incepusem sa fac gimnastica pe la 5-6 ani... dar dupa m-am apucat de altceva 21.
Iar prin a cincea m-am apucat din nou, si am facut un an.
Nu am avut cine stie ce pricepere.. dar ma descurcam 21. Cel mai frumos a fost specacolul de la sfarsit de an. Era o tema de astrologie ... iar noi eram o cometa 21 .. sa vezi aveam costume albe-fosforescente iar dansul-artistic il faceam in intuneric. Era sa si uit, la inceputul dansului era un joc de cercuri care erau imbracate asfel incat sa se vada in intuneric. Ma rog, au fost 2 dansuri de fiecare grupa. Daca va apasioneaza ar trebui sa faceti.

Eu am participat si la niste concursuri, nu ca excelam in gimnastica, ci doar sa vad daca avansam sau sa vad de ce puncaj eram in stare. Cel mai frumos lucru insa, e sa reusesti sa faci exercitiile de la bara.

Si eu as fi vrut sa ajung sa fac lucrurile de la Kaleido Stage, dar nu cred sa fi vacut vre-un exercitiu de genu 21... cine stie 106
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)