Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai prost d.a. Jetix

#11
Pei sunt multe desene enervante pe Jetix..........Iggy Arbucle(rezistai? e penibil,nasol. Voi ati vazut k la aia le ies ochii din kp?)
Capitanul Flamingo(e AIUREA, e doar de copii mici)
Cel cu gunoaiele...nici nu mai vreu sa stiu qm ii spune( Cred k astia de la jetix voer sa faca copiii sa verse in fatza televizorului....Gunoaie?.....o idee mai buna nu aveau si ei?)

#12
Pai,Jetixul a cam decazut si are niste desene proaste :
Iggy Arbuckle-Story lineul e de doi bani ca sa nu mai zic de cum sunt desenati ...
Power Rangers-Varianta asta a Power Rangers este jalnica.Au niste efecte de tot rasul sa nu mai spun de costumele lor sau de ce voci au....
Capitanul Flamingo-WTF,e baiat si si-a ales un flamingo >.<Clar,too pink O.o
Lazy Town-La asta macar rad XD .Cand ii vad cum sar sau cand se mai vad atele de la papusi >.<
LOLNOPE

#13
Uh.nu-mi plac o groaza : Iggy Airbuckle,Capitanul Flamingo [ de copii mici rau.x_x],power rangers [daah.efecte naspa.nici nu se compara cu cel care a fost difuzat pe pro tv],oraselul lenes [asta ma scoate cel mai rau din sarite 22 mai ales aceea fetita "barbie",numai in roz ].Inainte bagau desene mai tari,dar acum...numai porcarii.

#14
cele mai nashpa sunt urban vermin ala cu gunoaiele...cel mai nashpa d.a. ...apoi...iggy arbuckle...
de fapt rectific...cel mai nashpa desen posibil ii oraselul lenes...numele nu se potriveste d.a. si actiunile sunt cele mai "dorite de parinti" sa zicem asa...in rest...mai is multe...dar nu ma intereseaza

#15
Cel mai oribil este lazy town , este nasp de tot ...:thumbdown:, sh copiii din clasa 402...capitanul Flamingo...Tutenstein...sh Power Rangers - Forta Mistica mai sunt ...

#16
cele mai proaste desene de pe jetix ar fi lazy town [oraselul lenes] ._. relly acea papusa primarul orasului si cu fata cu rozul excesiv nici nu seamana nu numai la aspect, dar papusile si oamenii sunt rude kaching
ar mai fi pucca chiar nu inteleg rostul acelui desen
power rangers nu e desen animat 21) da e varza si el oamenii normali se transforma in masinarii parca era o lume magica nu una robotica si toate acele cladiri distruse >_< aiurea si ala
urmatorul pe lista e iggy airbuckle relly no comment si apoi este urmat de capitanul ala in roz flamingo cred 39 care vrea sa salveze pe toate lumea dar e aiurit rau si ma bucur ca au scos super robot monkey team go >_> si sa nu uitam planet sketch care il dau din cand in cand =_=

#17
Poi let's see:
Le iau asa la rand care nu le suport top 4 sa zicem:
1)Urban Vermin-e desenul ala cu sobolani si ratoni,sconcsi si tot felul...foarte urat nu are logica..acum is prieteni,imediat se cearta .. 39 stiu si eu un site cam tot asa
2)Lazy town (la un pas de locul unu,ce ghinion):imi plac cantecele lor in rest 21 toate aiurelile is parca ar fi din plus personajele alea ...iar in legatura cU rOBBY gunoierul(ups era putrezitul) seamana putin cu actorul ala jim carey( Mai ales aici ) fata aia stefania si ..spartacus(ups sportacus) sunt chiari penibili ... 39 hai ca sportacus arata mai bine
3)Team Galaxy- no comment...seama cu Totaly spies dar mult prea fara logica
4)Monster buster club -XD foarte urat...grafica distrusa..cel putin ii dau nota 0,4
o.o" wot

#18
Iggy Airbuckle cel mai prost nici nu stiu de cel il mai difuzeaza ca audientaa 0 21 ;e face ..
Personajele sunt foarte patetice
Nu am vazut vro legatura mai aprate intre episoade
Si grafica persoanjelor 21 mi se pare super naspa ..

#19
Poi ... Vreau sa zic ca jetix nu va mai fi NICIODATA ceea ce a fost FOX KIDS ...
Acolo erau DESENE ADEVARATE, nu Fake'uri ca astea .... Mi se par niste tampenii ...
Ahm ... Dupa mine:
1.Lazy Town - Poi faza e ca tipi aia nu is nici oameni nici desenati nici nimic ... Parca is papusi. E atat de enervat Sportus ala, cum sare si toate le face, si burtosu ala cum i se misca nasu cand vb ... Ah!
Power Rancers - IMi place actiunea, da' se vede ca is trucate, dupa cum se transforma aia in toate, si cum vorbesc robotii fara sa miste nimic ... Fake!
Iggy Urkale[Nuj cum se scire] - E de copii mici, si e varzaaa!!!!
Flamingo - E de sugari, deci aia e actiune DOAR cu kinderi, si toti is hidos de prosti ... AH! ... VARZA !
[Imagine: ChibiLuna.png] [/center]

[Imagine: chibi_722.gif]
Chibi meu Smile

#20
Hmm...greu de decis, ca-s atat de multe desene proaste...lol.
Pai...cel mai tampite cred ca sunt: "Pucca", "Naruto(nu de alta, da distrug un anime frumos)", "Spioanele(prima serie, jos palaria, a doua *hm*, a treia no comment!)"

Si cam toate...nu are rost sa mai spun, astea-s cam cele mai tampite, daca-mi mai amintesc mai zic!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes









Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.497 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.774 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.217 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)