Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai prost d.a. Jetix

#1

#2
cel mai prost desen jetix dupa ar fi ....daca il mai stiti dennis , pericol public iar de acum familia tofu cea mai mare porcarie cat de ecologist sa fie omu da aia au intrecut orice limita

#3
Super Robot Monkey Team Hyper Force Go ~ Pai nush daca chiar ar fi foarte prost insa mie nu mi'a placut deloc ..dupa primul episod nu m'am mai uitat ever la el si nici nu o voi face ^^'
Capitanul Flamingo ~ mi'se pare cam copilaros si cam boring but heh that's ..doar opinia mea .


#4
Da. Si mie mi se pare foarte prost Iggy Airbuckle. Nu am privit decat 5 min dintr-un episod. Atat am rezistat.

#5
Cel mai prost ii pucca.... vai nu imi place deloc..prea scurt si is niste actiuni tampite si nu intelegi nimic... a da teitei lor minunati si mos craciun care aduce cadouri vara... enervant.. pre evervant... nici macar la soramea nu ii place... in fine../
zby...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#6
Hmm....desene animate de prost gust....poy sa ma gandesc:Iggy Airbuckle(nu il suport),Pucca(rectific...asta e cel mai tampit desen!!Pe cuvantu meu de inteleg ceva...si in plus...Pucca aia nici nu vorbeste22).
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Super Robot Monkey Team Hyper Force Go - este cae mai mare prostie din univers este o mare porcarie creata de un idiot ce a avut iddea pentru acest desene stupid

p.s ToRnAdO !!!!! Familya Tofu este super dc nu itzi place?[post unit]Wow nu va place unora Iggy Arbukle...frate mi-e imi place mi se pare super mijto
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008

#8
Toate?
In afara de Andy,Spioanele si inca vre-o 2 mai normale, restul sunt mari porcarii. Se mai intreaba lumea de ce se prostesc copii.

#9
Are dreptate Andreea. Inainte (cand era fox kids)... erau multe desene, absolut superbe.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#10
Exact. Pe zi ce trece vad numai cretinatati si pe Jetix si pe Cartoon Network. Ce trebuie sa invete copii din ala cu prieteni imaginari? De ce simplica grafica? Ii subestimeaza mult. Copii pot intelege multe daca au oportunitatea. Cu astfel de desene, nu au de unde.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cel mai bun d.a. Jetix Magica Bloom 9 8.495 07-09-2011, 09:10 PM
Ultimul răspuns: Piersicuta
  Top 3 Jetix ( Nu desene!!) Chaos Anime 25 24.771 13-12-2009, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  Jetix devine Disney Channel Coyote Stark 5 7.217 31-07-2009, 09:12 PM
Ultimul răspuns: Mitzuke.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)