Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gackt

#1
Ok....dintr-o greseala am ajuns sa il ador pe tipul asta.IAr persoana care mi l-a bagat pe "vena" a fost Kaname(my sis).Pai tipul e incredibil...as putea sa spun excesiv de dragut si are o voce prea tare pentru acest secol.Canta divil.Melodiile mele preferate sunt:Storm,Vanilla si Todokanai Ai to Shitteita.Ce e si mai tare este ca isi compune singur versurile melodiilor.As putea sa vorbesc despre el o zi intreaga...si tot nu m-as plictisii!Si app...e si actor:X:X
[Imagine: gackt.jpg]
poza de pe destkoop-ul meu...cat de inocent pare...insa cat de perv e in realitate!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Umm... as putea sa va povestesc o groaza despre el : stiu si ce face atunci cand ajunge intr-un loc pe care nul cunoaste 21 , stiu de ce anume se teme el , stiu si ce tigari fumeaza (sunt obsedata de tipul asta) Stiu ca (o sa ma omorati) dar este bisexual 4
Are 1.80 inaltine, 60 de kiolograme...
Ah... ziua lui e in 4 Iulie . Locul in care s-a nascut e Okinawa, iar unde locuieste el acum : Kyoto
Stiu si care e citatul lui preferat 21
si inca ceva , sa o completez pe sis mea : e si model :X ... Deci : cantaret , actor, model ...(asta da barbat) oh God . ce-l iubesc
De altfel tipul canta si in soundtrack la Naruto, Gundam Seed (River) si Yami no Matsuei(Eden)
Vocea lui e pur si simplu...Superba! Ca el de altfel 4..

Want some picz with my love?? Ok 4

[Imagine: by4mk6mprhA1.jpg]
[Imagine: 2007111115115225893_11.jpg]
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...kt4701.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...kt4671.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ckt841.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ckt821.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ckt591.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ckt442.jpg
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...ckt1-1.jpg
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#3
Fiti atenti si rupeti-va parul din cap ... Eu sunt distrusa dak nu il voi vedea ....
http://www.tokyograph.com/news/id-3044

de ce nu ne spune UNDE?!JUST WHY???2020

Gackt e asa aproape, nu a fost niciodata mai aproape de noi toate si nu stim unde e 22. that sucks, huh?
Totusi sper ca la un moment dat sa se anunte... Pana la urma nul pot tine ascus, nu? 20 Trebuie sa anunte or something... dia_love_yuki_eiri a avut dreptate cand mi-a spus, dar sper sa nu se va ascunde pana ce va pleca k apoi s-a dus viata mea de rapa 22 si vorbesc serios

EDIT: Am mai aflat ceva ... unde se fac filmarile 22
Filming Locations: MediaPro Studios, Bucharest, Romania.
Presupun ca nu o sa-l prea vedeti pe strada 22
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#4
Imi place super mult de el.Are o voce superba, ca sa nu mai spunem cat de bine arata...ador melodiile lui
Este cantaretul meu preferat! Sunt dea dreptul obsedata de el si nu am de ce sa ascund asta.
Cat despre faptul ca este bisexual...chiar nu am o problema cu chestia asta...
Deci pur si simplu il ador! Nu-mi dau seama de ce, dar cum am vazut o singura poza cu el, mintea mea a luato razna! Cum am ascultat o singura melodie de a lui, inima a inceput sa-mi bata din ce in ce mai tare, cand il vad in videouri incep sa tremur, deci efectiv il ador!
[edit] Si eu una stiam ca are 37 de ani...nu 34...

#5
Cum de inca nu am vazut topicul??????
Gackt....hmm...cu ce sa incep, are o voce de invidiat, fizic care ii aduce cateva sute de fane, talent cat cuprinde si pe langa asta de fiecare data cand eram trista ma uitam la cate un interviu cu el si radeam de ma prapadeam.
Melodii preferate....Vanilla, Redemption, Thinking Under Moon, Orenji No Tayou, Lust for Blood si as mai putea continua la nesfarsit...

EDIT:Am citit ce a scris kaname....UNDE E MEDIA PRO ASTA???????????????CINEVA!!??Care vrea sa organizeze o "excursie" rapida pana acolo....Si prin asta vreau sa zic/....ne zice cineva unde e?????????Eu stau in bucuresti....atat de aproape!!GOD!

Ei bine, dupa cautari care au durat mai mult de 3 secunde am aflat:

Actorul american Josh Hartnett (29 de ani), cunoscut din "Pearl Harbor" si "Sin City", filmeaza la Buftea in "Bunraku", un film pe care, intr-un interviu acordat MTV News la sfarsitul lunii ianuarie, actorul il compara si cu "Sin City", si cu "Funia" lui Hitchcock, si cu "Stralucirea eterna a mintii neprihanite" de Michel Gondry. Realizat de Guy Moshe, filmul aflat inca in preproductie va folosi papusi japoneze traditionale inalte de opt metri (gen origami - spun cei de la MTVNews), si CGI, Hartnett nestiind prea bine sa explice despre ce e de fapt vorba in film. Personajul sau se numeste "The Drifter" si este tigan. Potrivit site-ului www.imdb.com, filmul e produs de Picturesque Films si Snoot Entertainment, MediaPro Pictures inchiriind studiourile si furnizand oameni pentru echipa (cum e, de pilda, Adrian Curelea, coscenograf). Se pare ca Demi Moore, anuntata in presa ca facand parte din distributie, n-ar juca in film, acelasi www.imdb.com anuntand actori mai putin cunoscuti ca Gackt Camui, Aaaron Toney, Chris Brewster.(citat dn Romania Libera)

->Cred ca daca va grabiti il prindeti......acum, care se duce pana la Buftea?21
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#6
Yay ! Revin pe aici cu iubirea mea vesnica :love: Cum panonia mea am reusit sa stau departe de topicu asta ?
Wanna see some videos? :X
Gackt is laughing --> doamne ce mult imi place :X chiar aveam inregistrat rasul lui pe telefon 21
Gackt makes fun of chacha Doamne ador asta ... Sracu chacha isi rupea gura ca sa spuna ceva in limba aia..(chineza, tailandeza, ce o fi) si gackt radea de el ca nu stia sa pronunte (etzan-hoe-ho) 21 Imi place ca Gackt pronunta perfect (ascultati la 0:27, cum rade :X)
Gackt-Weather man -> Yay..24 face reclama la e-ma si ador faza in care se crede la golf
Gackt-weather man ... again --> defapt asta ar fi trebuit sa o pun prima ca e facuta inaintea celeilalte, dar asta este ... Gackt e luat p sus, saracu 21
Gackt, reclama la Fuji --> Doamne ce mult ador cum arata aici :X total bestial OwO "Oskara sama deshita" 24

Gackt za best, 78 no comment Gackt rulz :X \m/(>.<)\m/
Love him4EVA :chuu:

╚»♥♣by Kaname ♣♥

Erau cam multi emoticons[exces chiar,daca inainte nu puteai posta practic mai mult de 10, tu aveai in postul asta in jur de 20]
dupa cum vezi,au mai disparut din ei Smile [Jigoku]
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#7
Ce pot sa spun eu despre Gackt?!
Este unic!
Superb!
Divin!
ah! si inca ceva!
cine v-a spus voua ca are 34 sau 35 ani?
el sustine ca s-a nascut in 1540...deci are 468
Oricum,Gackt este obsesia mea.
nu cred ca poate cineva dovedi ca este bisexual (bineinteles ca nu m-ar deranja daca ar fi),
dar din cate stim despre el, Gakuto a fost casatorit in trecut...cu o femeie.
Si eu stiu o multime de lucruri despre acest inger...
De fapt,pentru mine nu mai exista nimic altceva in lumea asta in afara de Gackt si muzica lui.
Il ador...nu,asta este putin spus...nu am cuvinte destule pentru a descrie ceea ce simt pentru el.
[Imagine: Gackt54.jpg]

#8
Gackt, este, genul de persoana care nu se crede superioara tuturor si este asa mai prostut si mai timid.Nu stiu, am vazut un
documentar cu el pe you tube,
in care arata asa hot, pe bune.Pare asa tanar si este un ''cameleon''
Adica, uitati-va cum arata in Remdetion si cum arata in Vanilla [la videoclipuri ma refer]
I lovew him
-

#9
Copii, Gackt nu a fost in Romania. E adevarat ca joaca in Bunraku, si e adevarat ca s-au filmat scene din Bunraku la noi, insa el nu se numara printre cei ce au venit.. Au fost doar 2 dintre actori, pe care nu mai stiu cum ii cheama nici sa ma impurscati. Parca una era Demi Moore [nu ma condamnati daca am scris gresit, de, asa face taranu cand aude de nume straine], si cu celalalt actor, dar nu si Gackt, asa ca nu va alarmati degeaba, ca nu ati pierdut nimic. Cel putin, asa este scris pe blog-ul oficial Bunraku.

Revenind la Gackt. Tipul asta chiar nu pare de varsta pe care o are. Si hm.. are o voce deosebita, si imi plac si versurile lui [da da, stiu, eu tampesc omul cu versuri, feriti-va de mine...]. Cand auzeam melodia Love Letter deveneam O.O... La fel si cu Returner... Si bineinteles, Vanilla, cu tot cu versurile ei...

#10
(15-11-2009, 09:45 PM)Ahmon A scris: Copii, Gackt nu a fost in Romania. E adevarat ca joaca in Bunraku, si e adevarat ca s-au filmat scene din Bunraku la noi, insa el nu se numara printre cei ce au venit.. Au fost doar 2 dintre actori, pe care nu mai stiu cum ii cheama nici sa ma impurscati. Parca una era Demi Moore [nu ma condamnati daca am scris gresit, de, asa face taranu cand aude de nume straine], si cu celalalt actor, dar nu si Gackt, asa ca nu va alarmati degeaba, ca nu ati pierdut nimic. Cel putin, asa este scris pe blog-ul oficial Bunraku.

Not true ^^ HE was here ... for 2 months actually ^^- left just before his birthday ^^ . If you don't believe me just watch the pictures ^^ http://www.mariaantoanetatudor.com/pictu...lbum=onset
iar dak vreti stiri noi despre film sau alte cele vizitai site-ul asta http://community.livejournal.com/bunraku_blog/
in timpul filmarilor au fost puse poze pe site gen - gackt's lunch box 21 , make up bruises -acum nu mai sunt ^^'' . De altfel a fost si pe youtube pt vreo zi un filmulet in care erau Josh ,Woody Ron si Gackt - cam beti de altfel ..woody canta la chitara Josh canta nus ce versuri iar Gackt dansa 24) erau pur si simplu hilari



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Gackt sau Miyavi? Flash 27 16.598 06-11-2010, 10:54 PM
Ultimul răspuns: Aerith


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)