Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hewo

#1

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ashtoreth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
'ello there si bine-ai venit pe la noi!

Pari ca ai stii cu ce se mananca forumurile, asa ca n-o sa te bat la cap cu reguli si alte bla bla-uri pentru ca nu prea vad rostul. Cu toate acestea, daca ai vreodata vreo problema or something nu ezita sa-mi trimiti un mesaj.

Hai sa te iau la intrebari totusi.
Cum ai descoperit forumul? (Asta pentru ca ma minunez de fiecare data cand vad useri noi)
Anime-uri cu plot dubios zici. Exemple?
De unde esti?

OMG CITESTI COMIC BOOKS!!! Bila alba de la mine.

Ne citim pe aici. Salve!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
Heya, trebuie sa admit, salutul tau imi aduce aminte de modul in care comunic cu pisicile mele, cute xD. Nu stiu daca asta e pentru tine, dar pentru mine e adorabil, asa ca mai ai o bila alba de la mine. Cateva intrebari, pentru a-mi satisface curiozitatea, ai un personaj preferat din multimea de serii anime vizionate si daca da, cine? Iti place ciocolata? Dar pisicile?
Cam atat cu intrebarile, iti urez un welcome si un have fun, will you?
Sper sa mai vorbim, bye!

PS: Cafeaua e Licoarea Zeilor, so, yeah xD!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Welcome.

Numele, ora si interesul pentru comice ma motiveaza sa postez 4

Ce comice? Mainstream sau Indie? Oneshots sau continuitati? DC sau Marvel? 4 Batman sau Superman? (please don't be another Batman groupie)

Ai un profil de Goodreads sau MyAnimeList?

Bun venit pe forum si postare placuta.
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#6

#7
HEy bine ai venit printre noi si sa te distrezi din plin pe aici si sa postezi pe cat mai multe sectiuni, da? Aaaah si sa nu uiti sa stai pe chat. Poate cine stie poate iti vei face prieteni foarte buni. Ce tot zic eu aici? Sigur iti vei face prieteni buni pe Animezup.
Asa trecand la intrebarile mele uzuale. Care e animalul si ciocolata ta favorita? Crezi ca iepurasii sunt draguu? Dar pinguinii?
Inca o data bine ai venit si distractie placuta hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#8

#9
Inca o persoana noua despre care nu stiu de unde e si ce varsta are. Doamne ce moderatori civilizati am eu pe aici.

Bine ai venit Alexandra! Sper sa stai p-aici (=postezi) pentru tot restul vietii tale biologice. Daca ai probleme sau sugestii, linkurile de contact din josul paginii te vor duce direct la....mine Badass
De asemenea daca vrei sa vorbesti cu o persoana awesome, foloseste aceleasi linkuri.
Have fun!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#10
@Syryus

Makes me think of...

*dead*
Aud -Alexandra- numai cand fac chestii ireversibile cum ar fi calcatul indivizilor cu bicicleta. (prea des)
Nu e niciun bai, si-asa nu intentionam sa imi incep mini-biografia aici, ceea ce inseamna ca locatia si varsta sunt, oarecum, irelevante. Totusi, pot conduce/bea legal, iar statutul de majora mi se ia in considerare chiar si-n State.

*nod*nod*Sank you, Sir Awesome. Voi apela la serviciile tale... in cazul in care mai prind o gluma legata de inmultirea ciupercilor.^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hewo^^! Aakai 7 3.969 28-09-2008, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Dante


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)