Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#61
Avatar: 7
Marilyn Manson reuseste in majoritatea timpului sa ma sperie, dar imagina de la avatar are un contrast bun.
Semnatura: 8
Adevarata, dar ma sperie oarecum. Cam simpla, dar la obiect. 21

#62
Pai sunt set, asa ca le analizez pe amandoua la un loc.
Imi place faptul ca fundalul e blurat, nu imi mai freaca si ala lobul occipital. Imaginea imi place, pasarea e weirdo insa dragalasa.

Nu a avut un impact prea mare asupra mea, insa e bine realizata asa ca 9.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#63
Avatar: Sunt convins ca reprezinta sufocarea geniului neinteles de catre populatia neinteresata de arta. Cel putin asta insamna pentru mine. 9 pentru ca nu e ceva care sa ma intereseze in mod deosebit

Sig: porbabil vrea sa fie tot ceva simbolic dar eu ma bucur ca nu sufar de epilepsie. 5 pentru ca dupa 5 secunde ma ameteste si are o tenta mult prea emo pentru mine
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#64
Pai incep cu inceputul,si anume cu cu Avatarul.Imi place,am observat ca il ai de ceva timp si asta imi spune ca esti fan Final Fantasy sau poate ca iti place doar pensonajul.Cloud chiar a iesit bine in aceasta imagine.Deci aici 9 ,deoarece mi-ar fi placut sa aiba si ochii deschisi.
Semnatura imi place la nebunie.Culorile sunt perfecte si este o imagine interesanta. Nu pot sa mai spun nimic altceva decat 10.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#65
Avatar: Putin neclar dar meh poate simulteaza ceva vand sau ninsoare,nu-mi pot da seama.
Dimensiunea e okei si imi place background-ul. 8

Sig: Prea mare, e pusa doar acolo. Ai vrut sa evidentiezi ultima propozitie, dar cred ca se putea face mai bine. Personal putin imi pasa de cine sunt sau ce simt artistii astia de care vorbesti acolo. 6
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#66
Avatar: Chiar daca imi displace personajul, este unul reusit, dintr-un anime reusit. 9 pentru ca puteai sa ai un zoom mai mare si sa o faci portret

Sig: 10. Halo for the fucking win
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#67
avatar; imaginea e draguta si arata bine si asa, desi se putea mai bine din punct de vedere tehnic. mie mi se pare mai de efect cum sta cu ochii inchisi, mai ales cu... patratelele alea deloc patrate din partea de jos. 8 pentru ca nu stiu de ce.

semnatura; mi-a luat ceva pana sa-mi dau seama ca e un robot, sa-i spunem, cu aripi si ca are in fata un dragon. initial am crezut ca e un castel cu un inger in spate, si din fata ii iese o coada sau ceva. si aici se putea face mai mult cu imaginea, dar... 7,40, ca nu-mi place asa de mult.
[Imagine: nDIKwXJ.png]

#68
Finnaly apuc sa-ti comentez avatarul. Din punct de vedere asa si pe dincolo, il ador. 10 fara sa stau pe ganduri.


Semnatura e foarte... abstracta. Sa inteleg ca vrea sa fie podoaba unui tigru? Ma rog, nu prea pricep, dar iti dau 8 pentru ca imi plac culorile. A, si punctuletele alea albe care nu imi dau seama ce sunt.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#69
Nykky Phoenix

Avatarul - il iubesc oricum fiindca este Axis din Teahouse. 8 (10)
Semnatura - imi place chiar foarte mult, iar gifurile m-au lasat cu gura pe jos. (10)

Insa ceea ce imi ofera inconfort, ca sa spun asa, este faptul ca nu ai un echilibru la tema setului. Per total a? da 8, dar raman la 10 fiindca imi plac imaginile.

#70
9 pentru avatar, e simplu si curat, singurul lucru care nu imi place e cum se termina brusc desenul, arata mai bine daca era continuarea parului si a corpului.
8 pentru semnatura fiindca e cam mare si cred ca desenul ar fi arat mai bine pe un fundal transparent, fara stroke-ul ala si marginile rotunde. Iar textul daca era mai micut si negru ar fi fost perfect.
:3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)