Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llama drama (reloaded)

Sa nu uitam ca Batman stie sa cante, o arata in Justice League. <3

http://www.youtube.com/watch?v=57zFkL9GSZA


Zi faina, zupistilor!
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Doamne, episodul ala a fost minunat! <3 Cica producatorii l-ar fi auzit pe Kevin Conroy cantand si le-a placut vocea lui, asa ca au zis sa faca un episod in care Batman sa fie nevoit sa cante. xD Epic.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

^ Da, am auzit si eu ceva asemanator. Episodu' n-are cine stie ce sens, dar finalul cu Batman cantand si Wonder Woman fredonand ca sa-l oftice pe Bruce a fost divin. 21

Mda, eu ma duc cu o prietena la EECC si am zis sa ne intalnim la mine ca sa mergem cu masina, pentru ca suntem niste lenese, dar mai ales ca ea nu a mai condus de prea mult timp si vreau sa-i dau masina putin, chiar daca nu prea mai am benzina. A zis ca intarzie ca a fost nu-stiu-unde aseara, "sper macar ca ai biletu' la tine", "oops, o sa intarzii mai mult". Yay.
Probabil o sa ajungem si noi...pe la 3-4. 21
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

Haha, yeah, what made the episode so great (apart from Bruce singing) was that guy B'wana Beast who started shouting " Hey, Wonder Pig, where are you? " after Diana. xD

Distractie placuuutaaaa! hug Povesteste-ne cum o fo cand te-ntorci.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

The best birthday ever.
Room full of computers and omfg, omfg, omfg. Free food and cake. *hahahahaha* I fucking love this already.
The boys are playing Empire or other games, and I want to Tumblring.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

go*

What a hard language this english is...

Aly grammar nazi. something's wrong here.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

Am bac si sunt varza la istorie, fasole cu slanina la geografie si muratura uscata la romana. Hai sa zicem ca la competente mai merge. Sunt unul dintre tinerii stresati ai acestei generatii care sa gandeste sa dea bacul la toamna pentru ca o sa fie mai usor si o sa pot sa iau o nota mai mare.... #firstworldproblems PS: mi-am luat ieri permisul si trebuie sa ma laud 4
[Imagine: tumblr_mjtv2fuAM01r98z7io1_500.png]

Oh, profil uman, super! Hai maaa, la istorie si romana nu-i asa greu. E mult, dar greu nu e. Ar trebui sa-ti faci un plan de invatat si sa citesti din cat mai multe surse. Cu geografia cred ca ti-ai sapat singura groapa, though.

Felicitari pentru permis! ^^ Sa-l stapanesti sanatoasa si condu cu grija!
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Romana...Daca faci primele parti bine si aberezi ceva din cunostinte generale la partea a III-a, crede-ma, e ok.
Istoria, din cate stiu, am facut real, primele intrebari sunt pe text totusi. Ma rog, acolo ai mai mult, dar vezi ce s-a dat anul trecut si elimina din parti, citeste de 2 ori tot ce ai si concentreaza-te pe cateva lucruri.

Ma rog, bacu' e ok, nu il da in toamna, mai ales ca acum la toate facultatile se da admitere, tre' doar sa-l iei si nu e asa mare filosofie. Iti zice o persoana care a terminat mate-info si a invatat o saptamana pentru el. Oricum, felicitari pentru permis, iti doresc sa ai parte de masina cat mai repede. 4
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Llama drama Aly 1.019 255.174 10-05-2020, 11:52 AM
Ultimul răspuns: Syryus
  Llama drama Ryuu 300 81.242 19-08-2012, 12:58 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama drama Lia 531 150.623 05-08-2012, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Llama wars Lia 473 144.163 26-07-2012, 12:54 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, doorknob, ankle, llama Lia 514 161.267 07-07-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Llama, llama, mushroom, damma Aly 567 149.042 26-06-2012, 09:48 AM
Ultimul răspuns: Lexxu
  Llama, llama, mushroom, llama Lia 489 125.445 07-06-2012, 05:09 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Llama, llama, duck Lia 392 115.079 21-05-2012, 10:39 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)