Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Arc the Lad] Arc the Lad

#3
SO Ark The Lad e super cu toate ca la inceput cand am vazut reclama pe A+..am zis ca e o prostie..>.> apoi m-am mai interesat sa vad daca merita vazut si m-am lamuit ca da...asa ca l-am luat de pe net si mi s-a parut super..cel mai mult mi-a placut de Ark si Kukuru un cuplu super care se iubesc cu adevarat cu toate ca imi amintesc ca intr-un episod Ark il intreba pe Elk daca ar fi in stare sa o omoare pe Lieza (parca asa o chema..>.> ) asa deci daca ar fi in stare sa o omare pentru binele lumii or somth si ce s-a mai enervat Elk pe el...oricum imi place si de Elk si Lieaza cute couple too...dar nu il intrece pe primul and Lieza gosh she have a big power..O.o...animeul asta nu e numai aventura si actiune cu toate ca asta predomina aceste doua caracteristici are si romanece..4 are si drama chiar foarte multa si are de toate mai putin comedie si horor..oricum merita vazut fiindca astia parca s-au inspirat din realitate cu statul ala rau care vroia sa ii transforme pe toti in himere..uhmm ok gata ca m-am plictisit sa scriu oricum hope you like it too 4 [Imagine: 3745c930.jpg]
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
Arc the Lad - de Lye - 02-07-2007, 01:32 AM
RE: Arc the Lad - de dark_anime - 10-09-2007, 09:26 PM
RE: Arc the Lad - de Johnny D - 12-12-2007, 06:25 PM
RE: Arc the Lad - de Blacky - 02-11-2008, 03:33 PM
RE: Arc the Lad - de Heratcher.21q - 23-11-2008, 03:00 PM
RE: Arc the Lad - de ♣ TheBlackCat ♠ - 26-06-2010, 03:47 PM
RE: Arc the Lad - de She - 29-06-2010, 01:44 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)