Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Perfect Girl Evolution

#15
Din cauza ca eram obisnuita cu alt titlu, nu mi-am dat seama ca exista un topic cu acest anime misto. 21 Sa veeedem... singurul anime caruia i-am vazut drama (sau filmul sau cum vrei sa i-o ziceti -defapt am cazut si la Blood +, dar anime-ul nu l-am vazut complet, deci nu il pun). Ii incepusem si manga. : )) Doar sase capitole am citit. De ce? Atatea erau traduse, apoi mi-a fost lene sa o continui in engleza.

Anime-ul l-am vizionat acum ceva timp (poate dupa cateva saptamani/luni de cand am venit pe ZUP, desi mi se pare ca e prea mult timp... *laughs*). Mi-a placut si imi place. : X L-am vizionat de doua ori: o data in engleza si o alta data in romana (ceea ce se intampla cu animeurile pe care le-am vazut la inceputul vremii mele de animeuri pe calculator -eram fail la engleza).

Totul e misto si sunt si putine episoade. Imi placea cand statea in camera, se uita la filme horror si vorbea cu scheletii. : )) A fost amuzant si cum roscatul l-a confudat pe blond cu o tipa si se comporta frumos, ca un gentleman, pana a aflat ca e baiat si l-a azvarlit de pe scari. *laughs* Tin mai multe minte din acest anime si ma bucur ca l-am vizionat. Merita vizionat. Cand nu ai ce face, cand vrei sa vezi ceva mai 'original' si etc. Ce mi-a placut si mi-a ramas in minte ('burn in my mind' gen) era nosebleed-ul tipei in anime din cauza frumesetii si cum in drama dadea capete in gura. = )) Si a fost asa misto cand tipul era in pat, sexi, si ii facea avansuri si ea a lesinat. Cea mai cruda-dulce razbunare (vreodata)! *burning eyes*
Nu stiu ce nota sa ii dau, dar nu cred ca trebuie~. *running happily*

[EDIT] Nu am vazut intrebarile. Uite raspunsul.
2. Care dintre cei 4 baieti ati alege?
Kyohei, tipul blond. Frumos, moartea femeilor, dragut, dulce si etc. Nu era misto cand venea sa o ajute pe tipa? *melting*
3. Ce parere aveti despre Sunako?
Sunako e draguta, imi place. Ea face toti banii, daca poti sa spui asta... 21
[si nu stiu care "Noi", asa ca nu raspund]
Am incercat sa raspund scurt. Scurt. Dar asta nu inseamna ca nu am o parere mai evoluata.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Perfect Girl Evolution - de hikari marina - 17-12-2007, 02:40 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de JavaLeen - 17-12-2007, 08:10 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Sloth - 23-12-2007, 09:10 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Arya - 07-07-2008, 10:05 AM
RE: Perfect Girl Evolution - de nibbles - 03-08-2008, 10:15 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de misaki - 01-12-2008, 07:57 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de CupY - 02-04-2009, 01:48 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Rouge - 10-07-2009, 11:08 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Mel.C - 02-07-2010, 02:18 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Berry. - 07-07-2010, 10:13 AM
RE: Perfect Girl Evolution - de ~ Kumiko ~ - 28-01-2011, 06:10 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de mady - 17-02-2011, 10:09 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Camelie. - 17-04-2011, 10:47 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de Addeh - 06-05-2012, 01:08 PM
RE: Perfect Girl Evolution - de yaoi maniac - 19-05-2012, 11:49 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)