Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

o sa te doara capul...

#1
mda... am cam stat suspendata o vreme
pana sa ma decid sa mi le pun (desenele adica)
acum ca in sfarsit am scanner nu ma mai chinui cu telefonu sau cu webul deci o sa le vedeti mult mai clar ^^
va atentionez de pe acum ca prin desenele mele se pot gasi si desene ecchi deci la cele marcate cu * va uitati pe propriul risc
asa deci.... fac o scurta prezentare a catorva din desenele mele mai vechi:
eclair mda... Backstube Eclair Angela ii tot numele ei si e un personaj fictiv pe care l-am creat pentru primul meu fic xD...poate dupa ce il corectez (mai degraba rescriu) am sa il pun sa il vedeti
eclair tot ea numai ca mai mare, dincolo era de vreo 12-14 ani, aici ii de cel putin 16 daca nu mai mult
eclair's friends Mia (sus), Zoey (stanga) and Mimi (dreapta)
chloe mama lui eclair, ..ma rog raposata
#1 - aici, desenul cu Yugi e primul meu desen anime pe care l-am desenat de pe o cutie de carti (nu copiat!)... i-am colorat parul cu pixuri cu sclipici xD , iar in stanga e doar niste sketch de 3 minute pe care l-eam mazgalit sa nu se simta foaia cu Yugi singura xD
fruit of desire ma rog, nu arata a fruct caci mai degraba trebuia sa fie o forma de sticla de parfum ce am facut la school, iar ideea principala e forma si culorile folosite care sa iti sugereze vreun miros...iar "sticla" mea seama cu un coktail de fructe neomogen xD

pot spune ca am fost si probabil ca inca sunt o mare fana infocata YYH
the band mi-a luat o vreme buna sa il fac

si a da...sa nu uit... e evident ca nu am facut dupa capul meu deci e inspirata, iar ca sa nu am vreun purtator de cuvant (am avut deseori surpirze in care cineva se obosea sa caute originalele in locul meu, nu-mi place cand cineva face treaba mea)
contextul original : http://i140.photobucket.com/albums/r8/an...i14oy2.jpg
scuze, am avut o poza si mai mare si mai clara cu ele de la care m-am inspirat dar nu am gasit-o ....(la cate >15000 de desene pe care le am eu amestecate in comp si pe CDuri nici nu ma mai mira)

asat n3xt
demonangel aici am furat un citat de al lui Flaw, daca isi mai aminteste care era ala 71
hot dude cele mai funny comenturi pe care le-am putut primi erau legate de urechea lui...ba ca e prea mare, sau prea detaliata sau ca seama cu jumatate de encefal Rofl
kiss... mda...aproape, ce ma enerveaza e ca i-am facut capul fetei turtit in crestet si in zona occipitala mai ales
i-a sa pun si niste [img]-uri
[Imagine: youko.jpg][Imagine: drunkhiei.jpg]

ajung , cred eu....am sa va mai pun si data viitoare
poate chiar si ecchi (destul de probabil)
dar pana atunci.... cum vi se par desenele mele?
va doare capul?
[Imagine: sd5setsunasekaisig1-icy2.gif]
"uhm... thanks for the help"
"don't mention it... to nobody!"
[Imagine: chibi_81.gif]
aia mica



Răspunsuri în acest subiect
o sa te doara capul... - de anne_demonangel - 01-11-2007, 04:18 PM
RE: o sa te doara capul... - de dark_anime - 01-11-2007, 11:54 PM
RE: o sa te doara capul... - de Zvingli - 10-11-2007, 04:45 PM
RE: o sa te doara capul... - de anne_demonangel - 16-12-2007, 08:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)