Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune niciodata

#5
Yuki Eiri -> Ce tot fac? Nu imi vin idei noi pt cartile mele ... ummm ... la naiba ce ma fac acum?! ... ooo daaa ... STIU! ... ma voi lasa de scris tampeniile astea de carti si voi intra in lumea modei ... o sa am o multime de fane noi ... si ca sa am si mai multe fane ... o sa prezint costume de baie barbatesti ... <OMG! 24 ce ideie am si yo24>

Shuichi Shindo -> Atata cantat ... degeaba tot nu am talent ... dar stiu ce voi face ... cea mai buna solutie ... ma voi face DJ la un club in America .... si atunci toata lumea ma va adora ...

Taki Aizawa -> o nooooo .... Shu-chan ... asteaptama .... voi veni cu tine .... promit ca o sa fiu cuminte si voi face ce vrei u ...

Hiroshi Nakano -> De ce oare nu am ascultato pe mama si sa ma fac doctor ... si imi urasc chitara ... si fratele asta al meu, cu ideile lui de a convinge oamenii sa faca ce vor ... uhhh ... renunt la muzica gata ... ma voi face medic chirurg ... voi salva multi pacienti ... voi face un lucru bun ... ce minunata e viatza ...

K -> ce sunt aceste arme in camera mea .... aaaaaaaa .... ajutoooorrr ... vor sa ma omoare ....

Thoma -> draga mea sotie Mika esti asa de enervanta si nu te mai suport ... compania NG este asa de lipsita de gust si stil ... renunt la companie ... renunt la tine Mika ... voi deveni un burlac si imi voi trai viatza printre blocuri ...

Ryuchi Sakuma -> nu il mai iubesc pe Kumagoro ... si nici pe Shu-chan ... Norikoooo numi pasa ca ai sot si copil eu tot te iubessssccc!!! .... hai sa fugim in lume ... (LOL! 24)


<<minte bolnava ce am si yo>>
For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness.
[Imagine: Neintitulat-7.jpg]
GFX made by meh! ^
[align=right]deviantArt || FaceBook || Twitter



Răspunsuri în acest subiect
Ce nu ar spune niciodata - de Lye - 18-10-2007, 02:34 AM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de venus_love02 - 26-10-2007, 04:30 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de shinigami_night - 03-11-2007, 11:07 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Yaoi Queen - 22-08-2008, 07:27 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de o0o-ayame-o0o - 24-08-2008, 12:35 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Lye - 24-08-2008, 09:50 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Lorelei - 07-02-2009, 02:24 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata... - de Drama Queen - 05-12-2009, 02:25 PM
RE: Ce nu ar spune niciodată... - de Hetalia - 02-02-2012, 06:36 PM
RE: Ce nu ar spune niciodată... - de Katsu - 21-04-2012, 07:09 PM
RE: Ce nu ar spune niciodata - de Hetalia - 10-07-2012, 11:45 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)