Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Kimizup is here ^^

#1
Mi-am zis sa ma alatur si eu voua si sper sa ma acomodez repede [Imagine: 38-2.gif].... so hello to everyone ^^ !
Well, eu sunt Kimi [ pentru ca s-au mai creeat confuzii o sa zic de pe acum ca sunt fata ^^] , am 16 ani si jumatate aproape * nu e prea important*.
Sunt fan anime de aprozimativ 4 ani cred ,sau mai bine spus de cand a fost difuzat pentru prima oara pe Jetix , Shaman King [ sper sa nu fac reclama , am citit regulamentul si nu am vazut sa fie ceva scris ] . Pe atunci nu stiam ce sunt animeurile ,desi mai vazusem cand eram mai mica Sailor Moon si Pokemon . De la Shaman King ,am vrut mai mult [ pe atunci nu aveam net] asa ca intamplator am dat de vechiul A+ pe care l-am indragit si pe care il asteptam nerabdatoare in fiecare seara . A urmat perioada in care cautam imagini diverse si fregventam forumuri [ in mod special unul drag mie ], locul care mi-a deschis o fereastra catre alte si alte animeuri . Nu de mult am inceput sa citesc si manga , care pana atunci le consideram destul de *boring* , dar dupa una au urmat mai multe [ nu foarte multe , am destul timp sa citesc ] ....
That's all ... astept intrebari .
Ja !
[center][Imagine: 444444.gif][/center]

[center]I know that i'm not a part of your dreams
But time makes me see that it's easy for me
To pray for the truth and hope to achieve
The love that i hope to find
In you...[/center]

[center][Imagine: elflove.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Kimizup is here ^^ - de Kimi - 04-05-2009, 10:31 PM
Re: - de Zuppy - 04-05-2009, 10:31 PM
RE: Kimizup is here ^^ - de Amy8D - 04-05-2009, 10:45 PM
RE: Kimizup is here ^^ - de Kimi - 04-05-2009, 11:15 PM
RE: Kimizup is here ^^ - de Tox - 04-05-2009, 11:29 PM
RE: Kimizup is here ^^ - de Kimi - 04-05-2009, 11:52 PM
RE: Kimizup is here ^^ - de Ryuu - 05-05-2009, 08:39 AM
RE: Kimizup is here ^^ - de Kimi - 05-05-2009, 11:08 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)