Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

CSI: NY

#1
Premiera a avuto in 22 septembrie 2004 iar in momentul acesta la noi in Romania este difuzat de catre ProTv de luni pana joi la 23:10 si in reluare de pe la 14:10 si pe AXN :Noaptea Crimelor cu cate doua episoade de la ora 22:00 . Imi place acest serial foarte mult cred ca datorita actorilor si a personajelor foarte inteligente si bine conturate.Am cativa actori preferati ce isi joaca bine rolul in film dar nu pot sa spun ca ceilati nu o fac bine. Mac Taylor (Gary Sinise):este liderul CSI acesta este foarte interesant ca persoana in film cu un trecut putin ciudat mai ales in sezonul 4 cand Mac primeste ciudatele telefoane la 3:33 ce au legatura cu 333 .Acesta are o stransa legatura cu Stella Bonasera (Melina Kanakaredes): este pe jumatate italianca iar cealata jumatate greaca aceasta ii este alaturi lui Mac i in timpul liber iar fiu laoptiv al sotiei lui Mac a confundat-o cu sotia lui Mac. Se pare ca cei doi ar simnti ceva unul fata de altul dar n urecunosc nimica se observa acest lucru prin sezonul 3. Crimele sunt super interesante uneori mi-am dat seama inaintea lor cine e criminalul dar dupa im idadeama seama ca si eu am gresit deorece n uera tipul acela criminalul are si fazele sale de amuzament acest serial putine dar le are ....
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]



Răspunsuri în acest subiect
CSI: NY - de Coyote Stark - 30-01-2009, 06:42 PM
RE: CSI: NY - de Valkyrie - 15-02-2010, 06:23 PM
RE: CSI: NY - de andraportocala - 31-10-2011, 11:15 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)