Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Yume

#2
Warning [18+]
~CAPITOLUL II~

Sufletul odata patat de intuneric nu mai gaseste calea spre purificare, sau cel putin asta am inceput sa cred inca de cand m-am nascut in aceasta lume crunta. Mireasma copilariei, a unei lumi atat de inocente a disparut acum si a lasat in urma doar cenusa unori amintiri sterse din acea vreme.
Ce ar trebui sa spun sau sa fac cand acel sentiment de greata imi rascoleste trupul, pana si inima? Acel sentiment pe care parca l-am avut dintotdeauna s-a trezit inauntrul meu. Oare acest strain sa fie cauza acestui efect? Nu as fi putut spune cu certitudine, dat fiind faptul ca a fost prima data in toata viata mea cand am acceptat sa merg brat la brat langa un barbat necunoscut.
Parea ca am colindat strazile pentru o vesnicie,ce s-a surpat in momentul in care barbatul s-a oprit in fata unui hotel.Nici un sunet, nici o vorba nu se auzea prin imprejurimi. Aveam impresia ca trebuia sa spun ceva. Dar ce?
Cand am intrat in holul hotelului adormit, apoi in lift cu pasi lenti, parca picioarele mi se miscau mecanic unul in fata celuilalt.Inima a inceput sa-mi bata cu putere. Presimteam unde se va ajunge. Clar, o noapte de neuitat, o noapte amoroasa care se va sfarsi. Si apoi? Si apoi nimic. O aventura.
El, foarte calm, fara sa-mi arunce nici macar o privire, una calda, care sa ma incurajeze, sa-mi ofere un imbold, de atat aveam nevoie pentru a inainta, a deschis usa camerei. Apoi a aprins lumina si intr-un sfarsit. Acea privire, acei ochi superbi, albastri erau atintiti aspura mea, desi chipul lui palid nu trada nici o exprese in acel moment, eram coplesita de un acel ceva care mi se parea inca neclar.
-Aseaza-te! a rostit el pe un ton elegant.
Eu, ascultatoare m-am asezat pe pat.Eram uimita de simplul fapt ca atunci as fi fost gata sa fac orice mi-ar fi cerut, era de-a dreptul sinistru. Ma facea sa ma simt ca o papusa manauita de cel mai priceput papusar. Eu, cea care ura sa faca pe plac oamenilor, stiam ca desi ii ajtuti, mai devreme sau mai tarziu te vei trezi cu gustul profund al dezamagirii. Am preferat, deci, sa fiu cat mai selectiva cu oamenii carora le ofeream ajutor, dar nu si in seara aceea. Ceva ciudat se petrecea.
-Asteapta un minut, te rog. acel ton sepecific lui m-a trezit dintr-o visare, probabil pentru a ma scufunda mai adanc intr-alta, declansandu-mi in propriul trup vibratii pe care nu le-am mai simtit nicicand pana atunci. Nu mai aveam nimic in minte,el mi-a captivat ratiunea si sufletul.Tot ce puteam face era sa astept si nimic mai mult, asa ca am incuvintat din cap.
Nu dupa mult timp, acesta s-a reintors tinand in mana o sticla de vin rosu. Mi-a inmanat un pahar, lasand lichidul rosiatic, care dupa parerea mea semana prea mult cu lichidul vital,sa curga intr-un pahar de cristal.Surprinzator a fost faptul ca pentru prima data in acea noapte am simtit caldura surasului sau. Parea ca acea masca invulnerabila pe care o purta se sfarma incetul cu incetul. Nici nu stiu cat timp am petrecut uitandu-ma in ochii lui, iar el intr-ai mei.Imi amintesc doar ca, la un moment dat, barbatul imi atinse usor chipul apropiindu-se. Puteam sa-i simt parfumul masculin , care ma imbata starnind dorinta pentru prima data in viata mea.Mi-a luat paharul din mana elegant, panundu-l pe o mica masuta din apropiere si s-a napustit asupra mea cu o pasiune animalica. Cand buzele noastre s-au contopit, simteam ca ma topeam. Acel joc,al limbilor noastre obraznice parea un ritual de initiere, pregatindu-ma pentru ce avea sa se petreaca.Nu eram satisfacuta doar cu atat, doar cu un sarut, chiar daca parea ca face dragoste cu gura mea.Vroiam mai mult, mult mai mult si mi-am incolacit bratele in jurul gatului sau, tragandu-l mai aproape de mine. Acesta s-a oprit pentru a ma privi. Chipul lui era incordat dintr-o data , parca fortandu-se. Dar nu stiam de ce. Oare se forta sa isi pastreze calmul intr-o astfel de situatie? Oricare ar fi fost cauza, eu nu aveam de gand sa-l las sa scape atat de usor. I-am ridicat bluza aruncand-o undeva pe covor, apoi i-am indrumat mana sa se delecteze simtindu-mi trupul incins. Ceea ce a si facut.Mainile lui fierbinti s-au strecurat sub tricoul meu mulat croindu-si drum spre sanii mei care deja tanjeau dupa atingerea acestui barbat.Degetele lui experimentate au inceput sa-mi framante sanii, facandu-mi corpul sa se cutremure. Fara sa ezite mi-a ridicat tricoul azvarlindu-l si m-a sarutat cu o pasiune nebuna. Vroiam sa fiu al lui, chiar daca asta insemna doar pentru o noapte. Il doream si nu stiam cum am ajuns intr-un asemenea hal, dar nimic nu mai conta in acel moment,eram acaparata de farmecul lui.Dorinta, pasiunea, pacatul, toate acestea m-au incoltit, m-au invaluit si m-au incatusat, mi-au facut trupul sa il caute pe al lui.Mainile mele au alunecat usor pe abdomenul lui bine facut, simtindu-i fiecare bucatica de fibra, ghidate de lacomie s-au indreptat mai jos, inspre madularul lui.Dar in acel moment mi-a cuprins mainile asezadu-le cu o miscare suava deasupra capului meu soptindu-mi la ureche:
- Stiu ca toata fiinta ta tanjeste dupa trupul meu. Crede-ma si eu sunt inebunit dupa tine, de aceea lasa-ma sa iti arat ce inseamna adevarata placere. Aceste cuvinte mi-au facut trupul sa se scufunde si mai adanc in pacat. Sexul meu a inceput sa pulseze, invaluidu-mi trupul cu fiori de placere. In momentul in care degetele sale au inceput sa ma mangaie am uitat de tot ceea ce inseamna realitate.Ratiunea imi era invaluita de ceata. Floarea mea imi zvacnea si era atat de umeda incat aproape ca il implora sa o alinte, sa o patrunda.Usor, usor a inceput sa imi acopere pieptul cu saruturi tandre,pasionale. Mi-a cuprins mugurii in gura coplesindu-i de o caldura ametitoare in timp ce ii lingea si ii musca lin. Iar mai apoi si-a continuat drumul mai jos, si mai jos continuand acelasi joc al limbii sale experimentate. Cu o simpla miscare m-a lipsit de fusta, care oricum devenise un obstacol.Mai apoi mi-a introdus lent cu miscari circulare un deget inauntrul meu.Nu imi mai puteam stapani vocea care imi iesea din gatlej sub diferite gemete de dorinta. A urmat doua degete si o data cu ele i-am simtit limba catifelata si extrem de priceputa cum imi savura fiecare particica din acea zona.M-am lasat stapanita de un val de placere care mi-a provocat cel mai dulce orgasm avut pana atunci.
- Te rog ! am incercat sa strig printre gemetele provocate de iscusinta lui in acea arta.
- Ma rogi sa ce? Si-a ridicat capul privindu-ma atent in ochii sclipitori, avand pe chip acel zambet ademenitor, caracteristic lui, continuand sa imi framante floarea.
- Ttt....te rog! Te rog parunde-ma! Te vreau! la auzul acestor cuvinte ale mele si-a scos madularul dupa care tanjeam atat de mult si a inceput sa il frece de intrare. S-a aplecat incetisor deasupra mea si in momentul in care mi-a capturat buzele intr-un sarut senzual si-a introdus sexul in mine facandu-ma sa icnesc.O durere nefireasca m-a incoltit, o durere oarecum placuta.In acel moment am savurat gustul dulce-acrisor al dragostei carnale. Dupa o serie repetata de izbiri in adancul meu nu am m-ai suportat tensiunii si m-am dezlantuit din nou intr-un orgasm care m-a golit de toata energia.Nu la scurt timp dupa aceea ne-am dat drumul la unison, lasand acea senzatie a climaxului sa ne imbratiseze.
Cand trupurile noastre s-au unit am cunoscut adevarata fericire.Pentru prima data ma simteam in siguranta. Iar cand intr-un sfarsit am terminat, ramanand unul in bratele celuilalt,storsi de puteri, m-am uitat in ochii lui incercand sa aflu daca acest act insemna un nou inceput sau doar un sfarsit tragic, cautam acel raspuns esential. Din pacate nici macar expresia chipului calm nu a tradat nimic.Probabil el a simtit ca ma framanta ceva si m-a sarutat usor pe frunte. Atunci am inchis ploapele pentru o secunda incercand sa adorm auzindu-l soptind:
-Somn usor, Layla.
La auzul numelui meu, mi-am deschis ochii inmarmurind. Parca tot ce s-a intamplat in urma cu cateva clipe a fost doar o iluzie, care acum a fost spulberata.Facusem ce facusem si totusi nu imi amintesc sa ii fi spus numele meu. Parea ca si cum prezenta lui imi era familiara.De parca l-as mai fi intalnit pana acum.Totusi am ramas stupefiata , cand am vazut locul lui gol. Eram sigura ca nu am adormit si totusi el nu mai era acolo.
Luna inca era detinatoarea cerului pudrat cu stele, transmitand vag lumina sa catre populatia orasului, majoritatea adormita. Nu mi-am putut da seama cat timp am petrecut in acea incapere. M-am uitat in stanga si in dreapta realizand ca nu eram in apartamentul meu asa cum mi-am inchipuit pentru o clipa. Dar atunci unde era el?
In intunericul profund m-am ridicat din pat,fara sa dau importanta hainelor mele aruncate pe podea si m-am indreptat spre baie pentru a-mi limpezi mintea. Ma gandeam ca in acea situatie un dus rece ar fi fost placut.Am pasit in baia mica, aprinzand lumina. Mai inatai m-am privit in oglida incercand sa-mi dau seama cine eram, daca nu o fata frivola, ce s-a lasat prada in bratele acelui barbat. Stateam acolo prividu-mi propria reflectie incercand sa gasesc o explicatie logica la ceea ce s-a intamplat in acea noapte. Parca toata vraja si-a pierdut efectul, lasand in urma gustul amar al remuscarilor.
-Cum am ajuns asa? am soptit dezgustata de imaginea din oglinda. Apoi am intors capul refuzand sa ma mai gandesc la toate acestea cand dintr-o data lumina s-a stins.
Am stat doua minute in intuneric, blestemand lumina si apartamentul acela. Apoi lumina a revenit, iar eu am tras perdeaua cazii pentru a face dusul bine-meritat, dar fata mi s-a schimbat brusc. Imi venea sa vomit, sa-mi vars toate maruntaiele afara, cand am vazut peisajul din fata mea. Eram eu acolo in cada, stand nemiscata, cu capul rezemat de perete, intr-o balta de sange.Toata faianta era impanzita de propriul meu lichid vital. Acel sange era aproape coagulat, parand ca eram moarta de mult timp. Chipul imi trada ultimul sentiment din timpul vietii.Eram terifiata, palida, cu ochii cascati, de un albastru sters. Am privit ingrozita inca cateva minute, dupa care am iesit din baie in fuga. Mi-am cautat toate hainele si m-am imbracat in graba, deoarece tot trupul imi tremura. Eram intr-o stare de soc, care mi s-a amplificat cand l-am vazut pe barbat stand in fata usii blocandu-mi iesirea.Lacrimile au inceput sa mi se prelinga pe obrajii stersi.In acel moment el a inaintat spre mine apucandu-ma de maini si lipindu-ma la perete. Puteam sa-i simt respiratia placut mirositoare, calda pe gatul meu, apropindu-se de ureche unde mi-a soptit pe un ton rece:
-Esti a mea! Pe moment nu am resuit sa-i vad expresia fetei deoarece mi-am inchis ochii incercand sa ma reculeg din acea situatie in care nu intelegeam ce se intampla.Dar cand l-am privit chipul ii era schimbat.Parea ca toate acele masti de blandete, pasiune, poate iubire au fost desfigurate tradandu-i ,acum,chipul real, avea in privire o hotarare coplesitoare, in timp ce buzele erau schitate intr-un zambet ironic.
L-am impins cu toata greutatea corpului meu intr-o parte si am fugit spre bucatarie de unde am luat un cutit ce mi-a fost la indemana. Cand i-am auzit pasii lenti venind spre mine m-am dus in capatul incaperii, asteptandu-l.In clipa in care l-am vazut apropiindu-se m-am napustit asupra lui, ranindu-l. Apoi am incercat din nou sa evadez.Trupul ce a fost ,odata, cuprins de pasiune, acum, era cuprins de frica. Desi am reusit sa alerg si sa ma ascund dupa perdea intr-un moment de-al lui de ezitare, stiam ca sunt incoltita.
Acolo, in acea incapere a groazei, unde am ramas fara niciun fel de aparare, barbatul strain, caruia incercasem sa-i ofer ajutor s-a transformat pentru o clipa intr-un inger de paza , ca mai apoi sa isi arate adevarata fata a unui monstru insetat de sange.
[Imagine: a90f777e-a3d1-4202-81ee-aa1d53b75859_zpsealpgl4g.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Yume - de lucy02 - 30-08-2015, 01:01 PM
RE: Yume - de lucy02 - 18-02-2016, 12:50 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)