Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ghost Stories (Gakk???? no Kaidan)

#2
Vreau sa incep prin a va face un dar si anume o varianta, mini-varianta a seriei dublata genial si total hilar, dupa parerea mea. Sunt trei parti dar de aici va descurcati voi xD. Effing perfect.
Asa, acum sa vedem. Daca seria imi da emotii, e pentru ca intr-adevar simt o anumita melancolie atunci cand imi amintesc the good ol'days cand abia descopeream aceasta arta si anume anime. Ending-ul e foarte sexy pentru mine, inca, si la propriu si la figurat. Melodia aceea, yeah, it does things...anyway. Cat despre actiune, chiar daca e vorba de fantome & stuff, pana la urma daca devenea sangeroasa nu cred ca seria ar fi avut prea mult succes in generatia noastra. Unii inca eram destul de fragezi cand am dat de ea. Ma rog, o bag in categoria Horror/Mistery dar mai mult comedie pentru mine. Probabil cateodata atingea ridicolul. In rest, o serie destul de distractiva dar sa fiu sincera, nu cred ca l-as reviziona. Nu pentru ca nu ar avea calitatea necesara pentru a atrage fani dar pentru ca daca vorbesti de spooky, gasesti serii mult mai interesante si daca vorbesti de melancolie, la fel. Still, nice.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Ghost Stories (Gakk???? no Kaidan) - de DeDal N. - 28-06-2014, 10:44 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ghost Hunt Sloth 9 9.026 13-06-2014, 08:46 PM
Ultimul răspuns: Teo
  Ghost Hound hikari marina 3 4.265 18-04-2013, 09:38 AM
Ultimul răspuns: apple5


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)