Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Roxana

#1
Hey salot Ma numesc Roxana , sunt in primul an de liceu am 15 ani si sunt o mare fana de anime. Anu asta am descoperit qwan qi do si vioara . Ador sa cant la vioara , dar nu-mi place deloc de profu meu care se urla la mine la cea mai mica greseala . Imi place sa ascult muzica .... MBLAQ , BOA SAU NANA KIDATE SUNT ARTISTII MEI PREFERATI k-Pop , sunt cam imprastiata Rofl, defectul meu cel mai mare . Apropo ador limba japoneza . Si sper ca pot fi activa pe site pentru ca nu prea am timp liber ...... am niste profesori ..... Ador istoria , urasc mate Lookpwn . Am avut multe conturi dar mi-am uitata de muuulte ori parola sau isi gasea cate un natarau de la mine din clasa sa-mi o schimbe . Pot zice ca am fost o ciudata si in generala si sunt si la liceu . Iarasi sunt singura care adora anime . Dar mi-am facut foarte multi prieteni .cUloarea mea favorita este albastru .... pot zice ca a fost din totodeauna dar si celelate culori sunt frumoase. Urasc maroul , ma indispune . Ador ciocolata si dulciurile in general , sunt o fire energica dar si lenesa . Zodia mea este balanta . iar in data mea de nastere am 3 de 7 1997, 7 octombrie si sunt nascuta la ora 7 jumate dimineata . ^_^ eppppp si mi-am facut si prezentarea . Sper sa-mi fac multi prieteni pe site ...... si sper sa ma inteleg cu totii pupic



Răspunsuri în acest subiect
Roxana - de roxanareggie - 10-04-2013, 12:21 AM
RE: Roxana - de Ayrin Charles - 10-04-2013, 12:37 AM
RE: Roxana - de roxanareggie - 10-04-2013, 12:48 AM
RE: Roxana - de Yondaime - 10-04-2013, 02:17 AM
RE: Roxana - de roxanareggie - 10-04-2013, 01:38 PM
RE: Roxana - de Aerith - 10-04-2013, 02:08 PM
RE: Roxana - de roxanareggie - 10-04-2013, 02:49 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)