Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Llamas vs Unicorns: Character creation

#3
(08-11-2012, 07:39 PM)Fata cu par de foc A scris: Aww.

Name: Nihaha (Ana)
Gender: sexy chick.
Age: 1
Race: unicorn. (or bicorn/tricorn, it depends on the number of vodka shots you drank.)
Planet: Venus (-mountain, to be more accurate.)
Fur colour: portocalie. Cu foc prin coama/coada..
Horn colour: cristalin.
Religion: miserupism.
Powers: fly. (or flee, if there's work to do)
Good/bad habits: rade cu precipitatii, ca orice cabalina. Totusi, daca are criza de ras, saliva ei se transforma in acid sulfuric.
Story: in timp ce Venus colinda pamantul ca sa vada pe cine mai vrajeste, il intalneste pe calul inaripat al lui Hercule, Pegas, de care se indragosteste. Astfel, cei doi dau nastere unui unicorn (don't blame me, blame the freaking ancient mythology, where Leda had eggs with freaking Zeus-swan), cel mai frumos dintre toti, care ii ia rolul zeitei frumusetii in rasa sa. Cheesy.
Meaning of life: sa ajunga un secs-symbol, sa fie scrise despre ea nenumarate poeme si cantece. Sa ajunga pe cel putin o coperta de revista fashion pentru unicorn. Sa seduca dusmanii si sa-i calce in copite.



Okay,imi pare rau de offtopic, momentan nu am inspiratia/cheful necesar sa ma bag in asemenea chestii,dar nu am mai ras atat de mult de vreme buna. Trebuia sa imi exprim admiratia!

My sides hurt.

Faza cu muntele Venus (care nu stiu daca astia mai tineri o sa o prinda)..just..comedic gold.Also,tricorn.

Imi sterg lacrimile in timp ce scriu asta.

Va aplaud! Doar cu doua maini din pacate. Incerc si cu picioarele dar e cam greu la birou!

My faith in humanity is restored.

Also,nu stergeti postul, mi-o veni si mie sa-mi fac personagiu,si o sa il editez pe acesta.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Llamas vs Unicorns: Character creation - de Lokke - 09-11-2012, 01:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)