Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mai e comedie?

#1
Sunt si eu curios de o treaba aici.
Mai amuza pe cineva chestiile astea echi?
Acum cativa ani eram in stare sa cad de pe scaun razand la Hand Maid May, Chobits sau Hanaukyo Maids cand explodau aia in fantani sangerii sau cand mai puneau mana pe nu stiu unde.
Acu...parca e rutina. Cat am vazut ultimele serii anime la care am avut rabdare sa ma uit in general abia daca am reusit sa scot un zambet pe ici pe colo (cu exceptia Sword of the stranger unde eram tot un ranjet pentru cat de bine a fost facuta lupta finala).

Voi mai sunteti amuzati de astea? De personaje "tsundere" (urasc termenul...ma face sa ma simt batran ca masa a ce am vazut si apreciat vine din alt secol unde nu exista asa ceva), de personalitatile de tip gaura neagra gen Nyu din Elfen Lied, de eternii virgini care parca au coborat din copaci acum pentru prima data si tot asa. Unde naiba mai e comedia in ziua de azi ca eu parca nu mai dau deloc de ea.

Sau poate-s eu batran, ursuz si naspa. E si asta mereu o posibilitate reala.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Răspunsuri în acest subiect
Mai e comedie? - de CyBeR - 31-07-2012, 01:52 PM
RE: Mai e comedie? - de MajinCloud - 31-07-2012, 08:43 PM
RE: Mai e comedie? - de Addeh - 31-07-2012, 08:51 PM
RE: Mai e comedie? - de Saravis - 01-08-2012, 12:15 AM
RE: Mai e comedie? - de Aggie - 01-08-2012, 09:45 AM
RE: Mai e comedie? - de CyBeR - 02-08-2012, 12:49 PM
RE: Mai e comedie? - de Saravis - 05-08-2012, 04:51 PM
RE: Mai e comedie? - de Dellz. - 14-08-2013, 12:07 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)