Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Il practic, mi se potriveste, nu imi place.

#11
Do-do... In afara de astea 5 puncte ati putea sa raspundeti si la "M-am accidentat practicand..." - daca e cazul - "Cel mai mult imi place... pentru ca..." sau "Cel mai solicitant sport de pana acum mi se pare...". Puteti sa nu va limitati la ceea ce se specifica atata timp cat nu e off topic!

Practic: In afara de ceea ce facem la scoala, nimic. Am practicat inotul de placere acum mult timp si dansul, dar m-am lasat total. La scoala: volley - de vreo doi ani ne-am apucat serios de el si clasa mea mai face uneori ore de ansablu cu profesori de sport si, desi nu am participat la vreo competitite, stiu sa joc destul de bine si imi place; basket - toata lumea joaca la scoala. E antrenant si placut, il jucam de fiecare data cand avem ocazia; handball - mai putin, dar imi place.
Imi place: basketul, volleyul, sahul - desi mi-am cam iesit din mana pentru ca n-am cu cine sa joc in afara de tata.
Nu imi place: fotbalul american, probabil ski... chiar daca n-am schiat, nu ma incanta ideea deloc si sky diving-ul - nu suport atata adrenalina.
Vreau sa invat: echitatie.
Ma caracterizeaza: dansul privit ca sport de performanta. In rest nimic.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Il practic, mi se potriveste, nu imi place. - de Fiction - 16-01-2013, 12:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)