Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: va place ficul?
da
54.55%
6 54.55%
nu
9.09%
1 9.09%
asa si asa
36.36%
4 36.36%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Yaoi] Regele si sclavul

#1
Deci... este primul meu fic, si este yaoi sper sa va placa si sa fiti intelegatori(chiar este primul nu am mai scris niciodata ficuri)

varsta minima:16+
gen: yaoi
limba: romana
observatii cu privire la continut:poate aparea limbaj vulgar
tipul de comentariu solicitat:simpla


Capitolul 1

Trebuie sa fug astfel ma va prinde… o nu!, nu! prea tarziu deja a ajuns nu mai pot face nimic sunt mort. Il vad venind impreuna cu body guard-ul lui privindu-ma cu acel ranjet malefic pe care il are din totdeauna. Da, chiar si atunci cand l-am vazut pentru prima data in acea sala a castelului sau, si atunci tot asa zambea, atat de provocator, sadic si pervers. Se uita la mine si incepe sa rada.
-tu chiar credeai ca poti fugi de mine? Patetic. Spune el razand in continuare. Sti foarte bine ca odata ce devi sclav aparti stapanului tau, iar el poate iti poate face ceea ce vrea din tine. Sa mergem Yuri.
Ma uit la el ca la cel mai urat cosmar. Oare cum a reusit sa ma gaseasca? Da stiu el este regele (desi are doar douazecideani) peste acest pamant iar nimeni nu ii iese din cuvant , insa eu am facut si trebuia sa fiu pedepsit .
Ma numesc Yuri si am saisprezece ani,iar de la varsta de doisprezece ani, cand parintii mei m-au vandut ca sclav regelui Mark, traiesc in castelul regelui, asta pana ieri cand am reusit sa fug, nici eu nu stiu cum, insa un lucru este cert si anume ca el m-a gasit. Acuma sunt sigur ca ma va pedepsi cu moartea. Vocea lui ma trezeste din visare si din gandurile negre.
-crezi ca am toata ziua la dispozitie ca sa te astept? Miscati curul acasa, unde vei primi ceea ce meriti, imi spuse el cu o privere de gheta care ma facu sa inghet.
-m-mylord… v-va rog…. sa fiti indulgent, ii spun eu in genunchi, insa el ma priveste cu superioritate
-Ti-am zis sa te misti sau esti surd?
Cu greu m-am ridicat si am mers dupa el pana la masina unde am urcat si nu am mai stiu nimic de mine.

M-am trezit pe o suprafata moale, intr-o camera frumos mobilata, cu gust , iar totul din jur arata lux. Stai! Sunt in camera lordului. Pereti albastru, mobila aurita si patul dublu cu lenjerie alba ca neaua imi comfirma temerile mele. Deodata usa se deschide si intra Mark cu acel ranjet caracteristic lui, cu acei ochi albastri, reci si indiferenti, parul negru, lungut prins intr-o coada, maieul negru, mulat ce ii scote in evidenta toti muschi (si nu erau putini), si pantalonii scurti, desemenea mulati ii dadeau un aspect …terificant. Eu in comparatie cu el eram o aschie. Parul il am scurt si blond iar ochi caprui deschis, dar mai ales nu am nici pe departe puterea lui. El era cel mai bun luptator din regat, iar eu doar un simplu sclav care isi suparare stapanul.
-acuma, vei vedea ce patesc copii obraznici, imi spuse el in timp ce se dezbraca.
Am ramas ca de piatra privind spre el cu teama nestiind cum ma va pedepsi, insa nici nu eram curios.
ps. este foarte scurt stiu dar vreu sa vad ce parere aveti despre el:)(fiti indulgenti:))
“E mai bine sa meriti laude si sa nu le primesti decat sa le primesti fara sa le meriti.” (Mark Twain)

[Imagine: caeb32ab60edb0_full.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Regele si sclavul - de Beba. - 27-05-2012, 04:01 PM
RE: Regele si sclavul - de MiraA - 27-05-2012, 04:45 PM
RE: Regele si sclavul - de Ciquita - 27-05-2012, 05:20 PM
RE: Regele si sclavul - de hiimera - 27-05-2012, 08:38 PM
RE: Regele si sclavul - de Beba. - 29-05-2012, 09:54 AM
RE: Regele si sclavul - de DiZ - 30-05-2012, 10:30 AM
RE: Regele si sclavul - de Lia - 30-05-2012, 10:40 AM
RE: Regele si sclavul - de Beba. - 06-06-2012, 09:34 AM
RE: Regele si sclavul - de AbiiShu' - 06-06-2012, 12:00 PM
RE: Regele si sclavul - de hiimera - 07-06-2012, 10:34 PM
RE: Regele si sclavul - de Beba. - 12-06-2012, 09:42 PM
RE: Regele si sclavul - de hiimera - 14-06-2012, 09:40 AM
RE: Regele si sclavul - de Beba. - 19-06-2012, 08:06 PM
RE: Regele si sclavul - de hiimera - 19-06-2012, 09:43 PM
RE: Regele si sclavul - de y2k - 20-06-2012, 12:41 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Regele Lupilor Yami 4 3.164 23-06-2013, 10:52 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Regele tradafirilor si Printesa gheturilor Amelia_Angel_Devil 1 2.912 27-09-2009, 11:23 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)