Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Incert.

#10
Partea a treia.

Nu puteam sa o fac, oricat de mult credeam ca tin la Seth, nu puteam. Eram de atat de mult timp inpreuna, era prima mea relatie de lunga durata, prima mea iubire, nu puteam renunta asa de usor. Si ma simteam ingrozitor de vinovata. Pe de o parte incepeam sa-l iubesc pe Seth mai mult cu fiecare secunda in care il priveam, ma privea, ma atingea si il simteam aproape, iar pe de alta parte cu Joe ma obisnuisem, ma iubea si nu ii puteam face asa ceva, tineam la sentimentele lui. Nu uteam fii atat de egoista tocmai cu el. Fusese langa mine la multe pase proaste d-ale mele, ma incurajase si chiar ma iubea...
Am continuat sa plang in bratele lui Seth, care incerca incontinuu sa ma linisteasca spunandu-i ca nu e nimic, ca a fost un amarat de sarut.
- Nu, pentru mine nu a fost doar atat, Seth... Incep sa ma indragostec de tine.
Ramase mut de uimire si il intelegeam. Dintr-o data incepusem sa nu-l mai vad cel mai bun prieten al meu baiat si atat, dintr-o data inima imi batea mai repede cand il vedeam, respiratia mi se accelera, iar obrajii mi se inroseau cand ma atingea cu degetele lui calde si lungi.
Ma sarutase, si de aici se schimbase totul. Din cauza " unui amarat de sarut " conceptia mi se schimbase total. Ii simtisem limba umeda acolo inauntru pentru prima oara de cand ne cunoasteam si imi dadea fiori pe sira spinarii numai cand ma gandeam la acele momente. Imi revenea in minte din nou si din nou scenele in care ne sarutasem, deci pentru mine categoric nu era un simplu sarut.
- Seth, pentru tine a insemnt doar atat ?
- Nu, Olivia ! Pentru mine a fost cel mai minunat lucru pe care am reusit sa-l fac in viata. Nici nu ai tu idee de cand astept macar sa-ti ating macar buzele, daramite un sarut in tota regula.
Si parca inima mi se marise de cel putin tei ori, batea asa de repede ca mai avea putin si imi sfasia pieptul sa sara in bratele blondului. Erau doar niste cuvinte, dar simteam cat suflet si cata sinceritate erau puse in ele, iar mintea mea le repeta la nesfarsit nereusind sa le mai puna in ordinea corecta si astfel iesind " minunat ", " sarut ", " buze ", dar eu stiam ce inseamna si nu aveam nevoie de mai mult.
Mi-am tecut mainile de dupa gatul lui si mi-am sprijinit capul in scobitura gatului sau, iar bratele sale mi-au inconjurat talia. Ma ridicat si s-a invartit cu mine, in cele din urma aungand din nou in pat. Era din nou peste mine, cu mainile in ale mele sarutandu-mi si muscandu-mi gatul cu pofta, iar eu speram doar sa nu-mi lase semne. Ma simteam prea bine sa-i spun sa se opreasca, corpul imi vibra de placere de fiecare data cand limba sa imi atingea pielea, sau fugitiv buzele amagindu-ma pentru un viitor sarut plin de pasiune. Ma privit, iar ochii sai albastrii ardeau de dorinta, probabil si ai mei la fel. Il voiam la fel de mult cum ma doarea si el, dar nu era corect.
" Oh, la naiba si cu asta ! " am gandit cand mana sa rece mi-a atins spatele fierbinte pe sub bluza care ajunsese foarte rapid dupa, pe podea. Nu mai gandeam limpede datorita placerii si a dorintei nebune de a-l stii numai si numai al meu. Greseam cu ceva ? Nici nu mai voiam sa gandesc limpede, era prea placut sa simt cu adrenalina poate imi pulsa prin to corpul la absurdul gand ca Joe ar putea in orice clipa sa intre in camera blondului prinzandu-ne. " Nu are ce cauta aici deci la naiba din nou ! " mi-am spus in timp ce faceam schimb de roluri, eu fiind deasupra.
Arataseam asa de mica si firava dedesuptul lui, abia vazandu-ma, dar acum stateam pe jumatate dezbracata pe abdomenul sau, aplecata in fata si sarutandu-l infierbantata. Limbile noastre se duelau intr-o lupta pe care, in nevoie mea de a domina macar in pat daca in mod normal eram ce timida, o castigasem. Si eram tare mandra de mine, devenisem fata cea rebela, si imi placea.
I-am atins usor pielea gatului, trasand cu limba o linie de la baza gatului pana la lobul urechii, iar el a tresarit. Am simtit cum fructul lui se intareste sub mine si am inceput sa ma misc. Imi miscam bazinul in fata si in spate, iar blondinul meu se impingea in mine tinandu-ma de solduri. Incepuseram sa respiram sacadat, acoperiti de un strat subtire de transpiratie din cauza " actiunii " de care aveam parte.
Imi desfacuse sutienul fara sa-mi dau seama, scotandu-l, iar acum stateam rosie lipita de pieptul sau, sarutandu-l si continuand sa ma misc la fel doar ca mai repede. Mai aveam putin si il imploram sa fie el primul care ma va face femeie.
Ca niste pisici speriate ne-am oprit tresarind cand o bataie in usa a rasunat in toata camera. L-am privit adanc in ochii, iar el a ridicat din umeri, la fel ca si mine, nu avea idee cine putea fii.
Am sarit amandoi din pat, eu dupa sutien si bluza, iar el dupa niste haine din dulap si a deschis usa la a patra bataie, dupa ce ne imracasem. Eram amandoi transpirati, patul devordonat cu cearceaful aruncat pe podea si pisica peste el, sifonati si obositi, speram totusi ca acel cineva sa nu-si dea seama.
- Ace ! ? Ce cauti tu aici ?
Am expamat la vederea fratelui meu in pragul usii cum statea privindu-ne ciudat. " Te rog sa nu-ti dai sema ! Te rog sa nu-ti dai seama ! " era tot ce puteam gandii in momentul de fata.
- Am venit in vizita la Seth, vorbisem de ieri, dar tu ? Nu trebuia sa fii acasa ?
I-am aruncat o privire taioasa blondului ca nu-mi spusese de venirea fratelui meu, iar acesta a lasat ochii in podea in semn de scuze.
-Ba da, dar nu l-am mai vazut de mult pe Seth si am trecut pe aici sa mai vorbim.
- Aha. Olivia, poti sa vii putin sa discutam afara pana face el curat pe aici ? Seth, uite ce dezordine, asa te-am invatat ? spuse Ace razand in timp ce isi dadea la o poarte o suvita roscata de pe frunte.
- Si... sigur.
De ce eu ! ?
Am mers cu el pana la bucatarie unde m-am rezemat de peretele rece.
-Deci ? am spus hotarata ca sa nu-i dau de banuit despre ceea ce se intamplase.
Se apropie de mine si isi puse ambele maini deasupra capului meu obligandu-ma sa-l privesc.
- Ce ai facut ? ma intrebat serios, prea serios.
-Nimic, ce as fii putut sa fac ?
- Olivia, esti transprata toata, la fel si el. Plus ca ai slitul desfacut la pantalni.
Am marit ochii inrosindu-ma instant si toata hoatararea mea a disparut. Cand naiba facuse si asta ?
-Nu am facut nimic ! Jur.
- Sigur ? Nu iti fac nimic, ce Dumnezeu ? Poti sa ai incredere.
-Ace ! Nu am fa-cut ni-mic ! La ce naiba te uiti ?
Am privit si eu in aceiasi directie cu el si am ramas uimita cum o blonda siliconata, imbracata strident si exagerat machiata il imbratisa se Seth ce tocmai iesea din camera.

Si am plecat. Fara sa imi pese ce va crede fratele meu, sau daca Seth va venii dupa mine, am plecat, dar doream sa vina. Sa vina dupa mine si sa imi explice de ce naiba facuse ce facuse. De ce aproape o facusem si el era cu alta acum, probabil o panarama.
Lacrimi ? Nu, eram prea dezamagita pana si pentru ele. Aproape ma daruisem unui nemernic.
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.



Răspunsuri în acest subiect
Incert. - de Alexandra Miau - 12-04-2012, 09:39 AM
RE: Incert. - de Gabi Miau - 12-04-2012, 10:09 AM
RE: Incert. - de AlerimxD - 12-04-2012, 03:43 PM
RE: Incert. - de Erdna - 12-04-2012, 09:42 PM
RE: Incert. - de CyBeR - 12-04-2012, 09:48 PM
RE: Incert. - de Alexandra Miau - 22-04-2012, 05:06 PM
RE: Incert. - de Erdna - 22-04-2012, 06:10 PM
RE: Incert. - de Alexandra Miau - 25-06-2012, 12:53 PM
RE: Incert. - de Erdna - 27-06-2012, 03:36 PM
RE: Incert. - de Alexandra Miau - 29-06-2012, 07:31 AM
RE: Incert. - de Fata cu par de foc - 30-06-2012, 07:55 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)