Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

De ce nu?

#3
heloo
Prima poza: imi place, dar ar fi aratat mult mai bine fara partea aia de cladire? sau munte?, ma rog. E editata? Eu cred ca da. Contrastul mergea marit si semnatura e cam mare, initiala ta era de ajuns.
A doua e mult mai buna. Doar ca mi se pare putin miscata -nu stiu de ce am sentimentu asta 106-. Idea tinde spre banal, dar oricum imi place.
A treia: nu inteleg ce ai vrut sa prinzi in poza asta.. apa sau iarba? Ambele sunt usor blurate, deci nu inteleg idea. Totusi, imi place cum se reflecta pomii in apa.
A patra: dinou, e neclara.. ori nu ai un aparat care sa te ajute, ori le faci in graba si ies miscate. Poza asta nu exprima nimic, ma cam supara lumina pentru ca e prea marita, deci ar fi mers contrastul mai mare.
A cincea: nu-mi place. E doar un nor -ori e nor, ori e o urma pe unde a trecut un avion, dar ma indoiesc de asta-. -Din poza asta reiese ca aparatu e destul de bun si te ajuta-. Tehnic e buna, dar pentru mine e banala si nu are un loc unde sa iti opresti ochii si sa spui "wow".
A sasea: si asta imi place. Un fel de "paradis" la capatul tunelului. Peretii sunt blurati -presupun ca asa ai vrut tu-, dar arata bine, evidentiand mini-peisajul.
A saptea: si asta e miscata si blurata. Deci e lafel ca la cea de mai sus cu lacul si iarba...-nu mai comentez dinou, nu-mi place sa ma repet-
Ultima: unghiul e bun, dar cred ca ar fi iesit mai bina daca tipa statea pe burta -parerea mea-. Firul de iarba din stanga deranjeaza enorm, dar ai prins si un cer dragut deci e bine.

:bye:
[Imagine: YWk6O.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
De ce nu? - de Ingénue - 12-01-2012, 01:31 PM
RE: De ce nu? - de Mao. - 12-01-2012, 09:07 PM
RE: De ce nu? - de Alicia - 12-01-2012, 11:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)