Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello -

#1
Niciodată nu am știu să scriu prea multe despre mine. Asta nu s-a întamplat pentru că nu știu să scriu ceva, ci pentru că nu mă cunosc suficient de bine încât să îmi fac o introducere perfectă. Totuși cum aș putea să încerc să îmi fac o descriere și să îi fac pe cei care o citesc să mă cunoască cât de cât dacă eu habar nu am prea bine cine sunt de fapt.
Nu pot spune că sunt o persoană ciudata, nu, nici pe departe. Sunt mai normală și mai obișnuită decât și-ar putea închipui cineva.
Pot spune însă câteva lucruri mici despre mine care, poate puse cap la cap pot spune ceva despre mine și despre personalitatea mea.
În primul rând imi place să citesc mult. Când zic mult ma refer chiar la mult. 2-3 poate și mai multe cărți într-o săptamână. Cititul mă calmează și mă face să ma simt foare bine. Adevarul este că nu cred că aș putea sta fără cărți mai mult de câteva zile. De fapt nici măcar nu îmi pasă, nu aș vrea să încerc un asemenea experiment oribil.
În al doilea rând îmi place foare mult ceaiul verde. Pur și simplu sunt obsedată de el. Apoi îmi place foare mult să călătoresc (asta desigur, dacă merg în locurile care îmi plac mie.)

Îmi este mai simplu să spun lucrurile pe care nu le pot face decât să le spun pe cele pe care le pot face.
Pierd întodeauna lucruri de ale mele. Iubesc muzica dar nu pot să cânt nici măcar o nota. Sunt neîndemânatică. Când sunt nervoasă am obiceiul de a rupe lucruri (creioane , hârtie sau altele...) mai târziu regret dar în momentul în care sunt nervoasă nu mă pot abține.
Nu am mulți prieteni cu care să vorbesc. De fapt am doar câțiva, de multe ori nici măcar nu am nevoie de ei. Asta pentru că în viață sunt lucruri pe care pot să le fac doar de una singură și lucruri pe care le pot face numai alături de cineva.

În rest nu știu ce ar mai fi foarte important de menționat.
Orice întrebare/întrebări aveți o/le aștept.
[center][Imagine: ax.png]

“The most important thing we learn at school is the fact that the most
important things can't be learned at school.”

[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Hello - - de Juliet - 14-11-2011, 01:17 AM
RE: Hello - - de Juliette - 14-11-2011, 07:34 AM
RE: Hello - - de βεκi - 14-11-2011, 08:40 AM
RE: Hello - - de Weiss - 14-11-2011, 12:19 PM
RE: Hello - - de i Ramenn. - 14-11-2011, 04:30 PM
RE: Hello - - de Juliet - 14-11-2011, 04:58 PM
RE: Hello - - de Juliette - 14-11-2011, 06:54 PM
RE: Hello - - de Juliet - 14-11-2011, 07:13 PM
RE: Hello - - de Juliette - 15-11-2011, 10:25 AM
RE: Hello - - de Juliet - 15-11-2011, 02:32 PM
RE: Hello - - de Miss M - 16-11-2011, 12:49 PM
RE: Hello - - de Juliet - 16-11-2011, 06:33 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)