Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Basketball

#6
Era unul din "jocurile" (sporturile) mele favorite atunci cand eram copil. Eu si un pusti mai mare jucam si jucam (atunci cand nu ma batea la fotbal cu schemele sale de profesionist pe naiba) pana seara. Ba chiar aveam si cosul nostru propiu, facut de catre el (un metal subtire, dar rezist, pe care il facuse cerc si ii bagase suruburi ca sa stea in stalp).
Chiar si acum, la ora actuala, inca ma dau in vant dupa acest sport. Eu-s mai violenta, nu ma tem sa ma bag peste adversari, chiar daca risc sa imi pierd un dinte. Detesc cand trebuie sa joc cu fetele, fiindca imi stau in cale sau joaca mai mult ele (desi au observat in ultimul timp ca prind foarte bine mingea si stiu sa pasez).
Amintiri bune atunci cand ma lovisem in barbie, falca si era sa ma accidentez in coastele unui tip, toate astea intr-un singur meci. Am iubit acele sentimente. 105
Chiar mi se pare un sport minunat, pe care mi-ar placea sa il performez, desi nu-i de mine (eu si cosul nu ne intelegem).
Oricum, de distractie, oricand mai merge cate-un joc.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Basketball - de Shadow.Kiss - 24-08-2011, 09:56 PM
RE: Basketball - de Nirv - 10-01-2012, 12:00 PM
RE: Basketball - de Lexxu - 17-03-2012, 12:14 PM
RE: Basketball - de Fear - 15-04-2013, 08:55 PM
RE: Basketball - de keisuke - 05-05-2013, 02:53 PM
RE: Basketball - de yaoi maniac - 05-05-2013, 10:31 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)