Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Voi ce alegeti ?
Bleach
38.46%
10 38.46%
Naruto
61.54%
16 61.54%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Naruto vs. Bleach

#1
Deci... Am vazut pe unele site-uri lucruri de genul asta. Am citit pe FB parca... Trebuia sa alegem Naruto sau Bleach si eu una am fost uimita cati au ales Bleach...
Deci.... sa vedem:

1)Bleach este un anime incredibil cu o grafica incredibila. La inceput era cam asa si asa, dar cu timpul s-a imbunatatit grafica foarte mult fara sa im dau seama. Acum cateva zile m-am uitat la o faza din primul episod si am fost destul de uimita de cum sa imbunatait... Oricum, sa nu uitam de poveste; Pe mine una m-a impresionat povestea si mi-a placut cum a evoluat.Coloana sonora imi place foarte mult (cu unele exceptii) si personajele sunt bine conturate si daca tot am ajuns aici.. personajul meu preferat e Kon xD
Deci... Bleach e supeeeeeer

2)Naruto este un anime care chiar mi-a captat atentia pe vremea cand eram mai micacand il dadea pe Jetix. Ce-i drept a fost primul meu anime si nu pot sa spun decat ca si acum sunt impresionata. Si fata de Bleach grafica a fost foarte buna din start si nu am observat schimbari majore pe parcursul episoadelor. In acest anime nu m-a impresionat povestea in sine, ci povestile personajelor. Povestea lui Naruto m-a facut sa plang de fiecare data, iar determinarea si puterea de a merge mai departe ale lui m-au impresionat; Povestea lui Sasuke m-a miscat si ea destul de tare si cand am aflat de fratele lui si de ce s-a intamplat am izbucnit in plans si.... ma si abat de la subiect time out .... Si, da... Coloana sonora e super si chiar complexa, in special in Shippuuden.
Deci... Naruto e si el un super anime !!!!!!

Voi ce credeti ? Naruto sau Bleach ?
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog



Răspunsuri în acest subiect
Naruto vs. Bleach - de ssakura3 - 17-08-2011, 10:42 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de Ayuu. - 10-09-2011, 10:28 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de Virusel - 29-09-2011, 01:28 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de DarkAngeI - 23-02-2012, 11:47 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de Saravis - 26-02-2012, 02:36 AM
RE: Naruto vs. Bleach - de Addeh - 26-02-2012, 12:10 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de Azazel - 29-02-2012, 08:30 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de MajinCloud - 01-05-2012, 06:15 PM
RE: Naruto vs. Bleach - de sakuraFAN - 24-05-2012, 07:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)