Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uta No Prince-Sama Maji Love 1000%

#5
Eu pana acum am vazut pana la episodul 7, inclusiv. Pot sa spun ca ii ador pe toti baietii. Fiecare melodie e geniala in felul ei. Pur si simplu ador cam totul la acest anime.
Syo si Ittoki sunt preferatii mei. In episodul cu inaltimile am ras de m-am prapadit. Ce sfarsit! Nici nu m-am gandit ca se va termina asa
Sunt de acord cu Teh. Harem theme nu este neaparat prima. Se resimte mai putin tenta harem.
Cat despre Haruka... Nu stiu exact cu cine va ramane. POate cu Ichinose Nu stiu ce sa zic. Doar o banuiala. Sa ma uit si aflu.
Pana acum anime-ul a fost o delicatesa. Mi-a placut mult. Nu m-am mai indragostit de un anime atat de mult de multa vreme. Abia astept sa vad si celelalte episoade
EDIT: Am uitat sa spun ceva... Stupid me! Directorul academiei este genial! Ador toate fazele cand apare el. Sa mori de ras si nu alta Este super penal domnul. Imi place personalitatea lui excentrica si rasul lui ma omoara.
EDIT 2: Dupa ce am terminat de vizionat tot anime-ul, am revenit cu un edit ca sa-mi las si eu parerea Ca si persoanele dinaintea mea, cred ca va urma un sezon doi. Tipii misteriosi sunt unul dintre motive, dar eu cred ca mai e si Cecile. Pentru ca prea l-a adaugat din pom, ca sa nu-l dezvolte si pe el. Daca nu ar mai fi, el ar fi doar un persoanj adaugat de dragul de a avea mai multe personaje. Parerea mea aici, desi trebuie sa spun ca e frumos baiatul. Si pe langa asta, Haruka nu a ramas cu nimeni. Nu e corect! Trebuie sa ramana cu cineva! -.-
She's wiskey in a teacup.





Răspunsuri în acest subiect
Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Addeh - 01-08-2011, 11:45 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Teh - 11-09-2011, 11:13 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Mao. - 27-01-2012, 11:08 PM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Saravis - 29-01-2012, 07:13 PM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Lexxu - 07-07-2012, 11:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kami-sama Hajimemashita Lexxu 5 5.461 18-07-2013, 10:57 AM
Ultimul răspuns: Namiko
  Kaicho wa Maid-sama! Twisty Emerald 10 7.358 02-12-2012, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Michee


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)