Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A bitch can't be a lady [+14]

#1
Desclaimer: Nu detin nici un personaj naruto, toate ii apartin lui
Masashi Kishimoto si nu fac profit pe seama lor.

A bitch can’t be a lady


Capitolul 1

Imi analizez „prada”. Ea...

Itachi: Stau in club si privesc catre dansatoarele din fata mea in timp ce iau o gura de whiskey. In jur era numai miros de alcool si de tutun. Astazi era ziua unui amic si trebuia sa o facem lata, cum facem de obicei. Sa bem, sa fumam, sa ne destabalam. Las jos paharul de cristal dupa care scot o tigara din pachetul rosu de pe masa. O aprind si trag adanc in plamani, pana simt ca nu mai am aer. Asta e viata mea, sunt ca un vanator ce isi cauta prada numai pe tipul noptii. Si nu a existat femeie care sa imi intre la inima. Pentru mine fiecare femeie este ca o enigma de nedezlegat, ma refer la doamnele din inalta societate sau sunt ca niste aventuri, care de care mai palpitanta dar de cele mai multe cu acelasi sfarsit. Si iata-ma aici, in club, simtind vribatiile boxelor, nedorindu-mi sa ma aflu altundeva in acest moment. Stau si privesc fascinat dansurile ritmice ale unei blonde voluptoase, alaturi de o fata cu parul mov, bine-facuta. Cine s-ar fi gandit ca asa niste femei bune ar sta sa danseze prin baruri la bara... Dar daca le place viata. Si stau si ii privesc miscarile gratioase de ceva vreme... O vad cum pe o melodie lenta incepe sa se invarta usor pe bara rece presupun, cum se lasa pana jos si surade usor expunandu-si dantura perfecta, de un alb imaculat.
- Hey, ce ai patit Itachi? Ma trezeste unul dintre prietenii mei la realitate
- Nimc amice, doar ca o vezi pe blonda aia, ii spun eu arandu-i cu aratatorul catre fiinta care m-a fascinat prin miscarile si corpul ei, m-a dat pe spate... continui eu
- Itachi, frate macar azi abtinete sa faci vro victima. Imi rapunse acesta pe un ton glumet. Azi e ziua lui Marco, el ar trebui sa fie magnetu` femeilor.
- Bine-bine. Ii raspund eu pe acelasi ton . Dar blonda aia e a mea Tobi. Continiu eu un pic mai serios aparandu-mi un mic zambet smecheresc pe fata.
Il aud pe Tobi cum spune ca nu ma voi schimba niciodata dupa care incepe sa vorbeasca cu restu` gastii. Deodata il aud pe unu dintre prietenii mei cum spune ca primul care reuseste sa o faca pe tipa de la masa in dreapta, nu o sa mai dea trei saptamani de baut. Era o propunere buna, cat beam noi, ieseam si cu niste banuti si cu fata, deci mie unul imi placea ideea. Deidara, pentru ca asa il chema bunul meu prieten se ridica si spune ca el incepe primul. Da paharul ce se afla pe masa peste cap dupa care se indreapta catre bruneta de acolo. Cu miscari lente se duce si se aseaza jos si din cate puteam citi pe buzele lor se salutau si faceau cunsotiinta.

Deidara: Bruneta asta-i ca si a mea. Ii pot citi dorinta sa ma aiba aproape in ochi.
Deodata o melodie lenta a inecput iar eu o intreb pe fata din fata mea a carei numei era Kurenai daca doreste sa danseze. Imediat a inceput sa se miste lasciv langa mine, distanta intre trupurile noastre era inexistenta. Mi-am pus mana usor pe talia ei si am strans-o usor. Papusa asta este toata a mea. Imi redresez maine si mi le incolacesc in jurul trupului. Mama ce bombeu si sani! Dracie, fata asta e ... Te da pe spate. Se apropie mai mult de mine impingandu-ma usor in spate si mana mea aterizand exact pe sanul ei drep. Am inceput sa il masez usor, excitand-o la maxim. Pentru ca din cate se vedea fata asta e deja infierbantata. Zambesc usor, ii dau parul dupa ureche si incep sa ii spun cuvinte fierbinti. Aceasta isi musca usor buza inferioara si imi spune s-o las mai moale daca nu vreau sa sara pe mine. Acest gand ma amuza un pic si surad aratandu-mi dantura.
- Dar de ce draga? Poate eu asta si vreau. Ii raspund eu ridicand usor spranceana
- Scumpule, sunt sigura ca asta vrei... si poate o sa si obtii pana dimineata. Imi raspunde ea cu un ton usor obraznic
- Hmm... esti tu sigura? Vreau sa am o marja de siguranta.
- Sa nu imi spui ca unui barbat asa ca tine ii este frica sa fie spontan. Scumpule cu ochii aia albastri in care s-ar pierde orice fata si cu parul ala blond... poti sa dai orice fata pe spate.
Zambesc dupa care o ridic usor in sus si o sarut apasat pe buze, strecurandu-mi usor limba in gura ei, explorand fiecare coltisor. Simt cu usor-usor limba mea incepe sa se dueleze cu cea a partenerei mele. Hmm... stie sa sarute si are niste buze moi. Dupa ce termin acest mic joc, imi iau „ La revedere!” si o aud pe Kurenai cum imi spune ca daca mai am nevoie de ea numai sa o sun si imi intinde o hartiuta unde ii aparea numarul de telefon. Eu ii raspund printr-un zambet si ma intorc, cu victorios la prietenii mei.

Itachi:
Tipul asta nu se opreste sa ma uimeasca! Se pare ca a reusit sa o vrajeasca pe pustoaica aia. Deidara se intoarce zambind victorios si se tranteste pe canapeau din piele crem punandu-si piciorele pe masuta de sticla si luand o tigara, cheama un chelner.
- As dori o sticla de sampanie, din cea mai scumpa. Platesc prietenii mei. Continua el, uitandu-se la noi
- Si eu vreau si o sticla de vin alb. Plateste sarbatoritu`. Spun eu facadu-i cu ochiul lui Pein.
Acesta se uita la mine, radem dupa care spune „ Bine, doar azi asa ca nu va invatati!”
Cand noi am terminat bautura... era deja ora patru dimineata. Hmm... dupa atatea pahare de vin,sampanie si whiskey am prins curaj sa ma duc la blonda mea. Hai sa vedem ce o sa iasa, nu am nimic de pierdut. Pana la urma, orice femeie imi cade la picioare, este imposibil ca o dansatoare la bara sa ma respinga.

Capitolul urmator Actiune!!

Sper ca va place:X
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys



Răspunsuri în acest subiect
A bitch can't be a lady [+14] - de Pustoaica_cu_ochii_verzi - 26-06-2011, 10:35 PM
RE: A bitch can't be a lady - de Miss Serenity - 26-06-2011, 10:58 PM
RE: A bitch can't be a lady - de Miranda. - 26-06-2011, 11:05 PM
RE: A bitch can't be a lady - de Sasha. - 26-06-2011, 11:06 PM
RE: A bitch can't be a lady - de Twisty Emerald - 26-06-2011, 11:52 PM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Tan - 27-06-2011, 11:54 AM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Kitsu - 27-06-2011, 04:05 PM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Sho-Yo - 28-06-2011, 03:02 PM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Kayla. - 28-06-2011, 03:08 PM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Anna - 28-06-2011, 03:32 PM
RE: A bitch can't be a lady [+14] - de Search - 29-06-2011, 01:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Doctor Who] Fate's a bitch Mrs. Iclemyer 1 2.318 29-06-2011, 11:31 PM
Ultimul răspuns: ღ Ayamﻉ ஜ
  Life is a kinky bitch! Abbeh. 28 16.620 08-01-2011, 03:03 PM
Ultimul răspuns: Mariah .


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)