Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Storm! <3

Esti una dintre primele persoane de care m-am atasat pe acest forum si pe buna dreptate, esti geniala. Iti place sa te legi de cei care te calca pe coada, esti un bun critic (as expected from my imouto), desenezi foarte frumos (chiar daca tu te incapatanezi sa spui ca desenele tale sunt nasoale, motiv pentru care o sa te pocnesc intr-o zi), esti creativa, te joci cot la cot cu masculii feroce de pe acest forum si esti incredibil de dragalasa odata ce oamenii ajung sa te cunoasca mai bine iar tu te deschizi in fata lor. Pe noi ne-a apropiat mult pasiunea comuna pentru barbosi, muzica, carti si benzi desenate si, nu in ultimul rand, dorinta de a-i scufunda corabia de swag a lui Alinus.

Can't wait to meet you in real life as well. Voi veni mai mult ca sigur vara asta sa te vizitez pe la Tulcea (pentru ca nu stiu cand/ daca vei putea tu sa treci prin Cluj sau Valcea), asa ca fa bine si gaseste-mi un loc unde sa stau 2-3 zile. O sa sar pe tine si-o sa te ciufulesc si-o sa-ti fac prajiturele. 4

???????????! *hug*
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de Agrona - 08-04-2014, 11:03 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.907 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.716 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)