Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Fleeeeeeeeeeeeeeeet

asldjlaskjdlaskjflkafa

spot. revin in 5 minute XD


edit:

Dragaaaa meaaa <3
E frumos sa vezi fete 'vechi', intr-adevar, pe un forum care are foarte multi useri noi, si nu ma refer la fete vechi de un an, doi, ci de 4 ani si cateva luni trecute, cat am eu pe zup.
Nu ai gresit spunand ca eu am avut acel nick DIC, sau Dirty Ice-cream, cum era defapt corect, desiii toti l-au luat in a pervy way 15 24 waaah, vremuri bune.
[ trebuie sa ne intalnim daca zici ca vii, lmao :3 sa te vad face to face~]
Tin minte ca nu ne intelegeam asa de bine pe la inceputuri, poate nu-ti mai amintesti, dar ne cam tachinam daca pot spune asa si eram cam mean una cu alta, cred ca Mel [Melyeter sau ceva de genu ; ~ ; ] era prietena cu amandoua siii dupa un timp am facut un efort s ane intelegem amandoua, iar apoi a mers totul misto.
Faci parte din generatia aceea care stateam pe shoutbox si vorbeam cu orele intregi, ce zarva mai era, I miss those times, dar viata trebuie sa mearga inainte. cred ca eram subiectul de ras a multor persoane care citeau ce vorbeam pe acolo.
Daca nu ma insel am participat si intr-un RPG, Adevar si Onoare, X vs D sau ceva de genu, oh God, ala a fost chiar misto~
Esti o persoana foarte nice daca lumea incearca sa te cunoasca, esti putin cam sharp tongued xD if you know what I mean, si propabil de aceea nu multa lume iti da o sansa sa te cunoasca defapt cum esti tu, a bubbly girl~ down on earth~ funny and really sweet ^^


A biiiiig hug <3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de Denny - 11-09-2012, 03:01 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.166 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.744 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)