Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Domination by [+16] [yaoi]

#9
I'm back minna , arigato pentru comment-uri ^^ ma bucur ca va place, eu si Lye o sa incercam sa o facem cat mai interesanta ^^ am adus si o continuare ^^


O mare greseala


Ohno se simtea ingrozitor in acea casa. Lucrurile care le vazuse acolo ii provocasera o imensa greata si tot ce isi dorea era sa ajunga cat mai repede acasa. Varul lui in schimb parea sa se distreze, privindu-i pe amicii lui zambind. Ohno observa ceva diferit in ochii reci si o data cruzi ai lui Ryonmaru. Adolescentul putea citi acum multa pasiune si dorinta in privirea varului sau, ce parea a fi un tigru infometat ce tocmai zarise o caprioara. Brunetul incepu sa tremure cand isi aduse aminte de faptul ca mai vazuse acelasi privire in ochii lui Ryo cu o seara in urma cand acesta incepuse sa se poarte ciudat.
-Nagase, inceteaza, spuse Ryonmaru. "Specatorul" meu mai are putin si se scoala in picioare si nu prea are pe cine sa "aplaude".
-Cum nu are pe cine? ii raspunse roscatul, ridicandu-se de pe canapea si privindu-l pe Ohno. E chiar langa tine. Sau poate vrei sa ti-l pregatesc eu?
Blondul nu ii raspunse iar Nagase lua asta ca pe o afirmare ca poate face ce vrea. Ohno se dadu cativa pasi in spate cand Nagase inainta spre el, ajungand sa se lipeasca de perete. Roscatul isi puse mana pe perete exact deasupra umarului sau, oprindu-l sa plece.
-Cum ziceai ca-l cheama? il intreba acesta pe Ryonmaru.
-Ohno, ii raspunse blondul fara pic de interes in voce.
-Dragut nume, spuse baiatul, privindu-l pe Ohno din nou. Deci Oni, ce-ar fi sa ne distram putin?
"Oni? Ce naiba e cu tipul asta?" isi tot spunea brunetul in gand. Incerca sa-l dea pe Nagase de langa el dar acesta il impingea tot mai mult in perete, incercand sa-i descheie nasturii de la camasa si sarutandu-i gatul in acelasi timp. Adolescentul incepu sa tremure si mai mult. Nu ii placea deloc toata aceasta situatie, nu-i placea ca tipul ala incerca sa-l oblige sa faca ceva ce el nu dorea. Dar era mult prea speriat pentru a reactiona. Il privi pe varul lui si observa ca acesta fuma, privind fix peretele din fata lui. Parea oarecum enervat dar incerca parca sa ascunda asta. Ohno si-ar fi dorit ca el sa-l ajute sa scape din ghearele roscatului acela ce parea atat de "infometat" dar stia ca acesta nu avea sa intervina si a doua oara. Tresari cand simti buzele lui Nagase pe pieptul lui dezgolit si inchise ochii. Dar cand baiatul incerca sa-l descheie la pantaloni, Ohno se sperie de-a binelea. Nu se mai gandea deloc la ce facea si il lovi puternic pe Nagase cu genunchiul in stomac, facandu-l sa scoata un tipat de durere si sa cada la podea. Sho si Ryonmaru ramasera parca impietriti iar Ohno sari repede peste Nagase si se dadu in spate, incheiandu-se la camasa.
-Catelul tau musca, Ryo, spuse Nagase, tusind puternic. Ar trebui sa-l dresezi mai bine.
-Nu sunt catelul lui! Sunt doar varul lui si nimic mai mult! Nu ii apartin! spuse Ohno tare. M-am saturat de chestia asta, vreau acasa!
-Acolo si mergem, fii sigur de asta! spuse Ryonmaru, privindu-l rece si apoi intorcandu-se spre prietenul lui. Esti bine?
-Da, e in regula. Stii ca-mi plac baietii care se lasa greu, ii raspunse acesta zambind si ridicandu-se de jos. Ar trebui insa sa-i dai o lectie.
-O va primi, nu-ti face griji pentru asta, il asigura blondul, vorbind astfel incat Ohno sa-l auda suficient de tare.
Acesta abia incepea sa realizeze cat de mult gresise lovindu-l pe Nagase. Probabil Ryonmaru avea sa-l pedepseasca... De ce era el mereu cel pedepsit? De ce toata lumea tipa la el? De ce cu totii il vedeau ca pe un "catel" asa cum spusese si roscatul? Ar fi vrut sa inteleaga dar ii era peste putinta. Dupa ce Ryonmaru a dat mana cu cei doi prieteni ai lui si au fixat o intalnire pentru zilele urmatoare, l-a prins pe Ohno tare de mana, tragandu-l afara din casa celor doi. Ohno i-a privit inainte sa plece si a observat zambetul mieros al lui Nagase. Probabil acesta se bucura ca urma sa o incaseze. Blondul il tinea atat de strans de incheietura, incat Ohno simtea ca circulatia sangelui sau incepe sa se opreasca si il durea ingrozitor.
-Domnule, eu...
-Taci! Nu vreau sa te aud! Nu esti catelul meu, huh? Nu-mi apartii, nu-i asa? Mai vedem noi asta! spuse Ryonmaru, impingandu-l pe Ohno tare in masina.
Pe tot drumul pana acasa acesta se intrebase ce pedeapsa avea sa primeasca. Oare urmau sa fie 10 sau 20 de pumni? Simtea cum intreg trupul lui incepuse sa tremure de teama. Oare de ce era Ryonmaru atat de suparat? Pentru ca il lovise pe Nagase sau pentru ceea ce spusese? Probabil erau amandoua motivele. Si-ar fi dorit ca acel drum sa tina o vesnicie si sa nu mai ajunga acasa dar, cum lucrurile de care te temi cel mai mult tind sa se intample cel mai repede, cei doi ajunsera in doar cateva minute...


here you go ^^ Hope you like it si astept pareri ^^ Randul tau sis ^__^ Saracutul Ohno...cu imaginatia ta, deja imi imaginez ce o sa-i faci...>.> Anyway kiss u all and ja ne ^^



Răspunsuri în acest subiect
Domination by [+16] [yaoi] - de Lye - 03-10-2008, 10:43 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 06-10-2008, 04:40 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 10-10-2008, 05:16 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 25-10-2008, 02:13 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Cri$tin@ - 25-10-2008, 04:44 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 29-10-2008, 10:26 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 04-11-2008, 05:02 PM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de ank_anime - 10-11-2008, 11:02 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 17-11-2008, 04:10 AM
RE: Domination by LYE & naruse_ryo(yaoi,+16) - de Naruse_Ryo - 01-12-2008, 07:00 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Mitsukai Yoru - 19-12-2008, 02:16 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Aiumy - 03-01-2009, 12:40 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de sweet_zoey - 20-01-2009, 07:28 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 21-01-2009, 11:29 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 22-01-2009, 05:46 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Alysu - 22-01-2009, 08:07 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de myuu - 23-01-2009, 09:53 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kido - 23-01-2009, 03:34 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de MisS.sAdiStic - 23-01-2009, 07:50 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 23-01-2009, 09:20 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Child Of Sunset - 27-01-2009, 04:41 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Lye - 03-03-2009, 01:58 AM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Yaku-chin - 03-03-2009, 12:42 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Kitsune's Iris - 11-03-2009, 04:05 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de dia_love_gackt - 11-03-2009, 08:59 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de chrissta - 02-04-2009, 10:06 PM
RE: Domination by (yaoi,+16) - de Dark~Melody - 14-06-2009, 12:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hot domination (yaoi) Aliss_anime 32 20.520 03-08-2010, 12:39 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Mirage of Blaze [+16] [yaoi] [domination love] Aliss_anime 0 2.339 08-01-2010, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  Vampire Domination Teh 18 9.308 29-03-2009, 01:38 AM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)