Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Hello. Am trecut si eu pe aici. Am cam intarziat mult ce-i drept, dar e bine ca am trecut pe aici. So, sa incepem cu inceputul. Mi`a placut foarte mult ca rozalia a aflat adevarul. Mai bine ca l`a aflat mai devreme decat sa mai traiasca intr`o minciuna, iar apoi sa sufere mai mult. In al doilea rand mi`a mai placut faptul ca Tsunade i`a propus sa o insoteasca pe perioada vacantei in Milano. Ceva imi spune ca va face o schimbare radicala cu Sakura, atat din punct de vedere fizic, cat si moral. Acum sa trecem la aspectul capitolului. Mi`a placut ca nu ai avut greseli de tastare, apreciez ca te straduiesti sa le corectezi, e un lucru bun si imi place ca lasi spatiu intre paragrafe astfel incat sa ne faci lectura mai usoara si placuta. Ador felul cum ai descris sentimentele Sakurei, imi place ca te pui in pielea personajului si descrii la persoana I. La naratiune stai bine, desi nu ar strica putin mai multa, iar dialogul imi place, replicile sunt frumos conturate si nu sunt seci deloc. Per total, faci o treaba excelenta, mai trebuie mici retusuri pe alocuri, si o sa ai un fic minunat. In orice caz, pentru moment imi place si abia astept next-ul fiindca m`ai facut foarte curioasa cu schimbarea Sakurei. Multa bafta si spor la scris!*huugs*
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Kayla. - 05-02-2012, 11:14 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.172 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.666 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.861 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.666 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.043 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.042 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect: