Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 Kpop Idols

#4
1.Lee Hong KI ( FT Island ) – De Hongki mi-a plăcut imediat ce am dat de trupa FT Island . Mi-a plăcut vocea lui , avea un zâmbet foarte sweet , i-am adorat părul roşcat pe care îl avea în perioada Cross& Change .HongKi … este un adevărat model pentru mine , m-a învăţat să zâmbesc şi să fiu veselă , sincer , îl ador pe băiatul ăsta . Nu o să îmi pese cum o să arate părul lui , o să îl iubesc oricum ar fi , chiar şi atunci când fanii i-au cerut să se tundă altfel , pentru că nu le plăcea , mie chiar nu mi-a păsat , atâta timp cât lui îi plăcea , asta conta <3 .
E aşa de simpatic , e singurul din FT Island care se prosteşte mai mereu , însă de cele mai multe ori pare serios . Are o voce extraordinară , este printre puţinii care au o voce aşa de bună . Este şi un actor foarte bun . Când cântă , cântă din inimă , ştiu că a suferit din dragoste , păcat , însă mă uimeşte felul cum pune atâtea sentimente în muzica pe care o cântă . Întotdeauna o să îl admir pentru dragostea asta pe care o depune în muzică . E aşa cute , cu ochii şi zâmbetul ăla , este amuzant şi talentat , cred că nici un alt actor nu l-ar fi interpretat pe Jeremy mai bine ca el <3 . Nu îmi pasă dacă lumea îmi spune că sunt obsedată de el şi că în câţiva ani nici nu o să îmi mai pese de el sau de kpop , sincer nu îmi pasă ce spun , mereu o să mă rog pentru el şi FT Island , pentru sunt cu adevărat cei mai buni , chiar dacă nu dansează , şi au ales instrumentele , ei sunt cu mult mai buni decât multi alţii din lume . Hongki ... e cu adevărat special şi nu cred că o să existe vreodată cineva care să îl întreacă în ochii mei .

2.Key - Kim Kibum – ( SHINee ) – Ah , şi de Key mi-a plăcut de prima dată de cum l-am văzut <3 . Key este o persoană foarte interesantă ... are o voce minunată , are o putere de concentrare incredibilă şi o memorie şi mai bună . Este extrem de talentat , amuzant şi competiiv 21 . E destul de uimitor cât de bine reuşeşte să memoreze dansuri de la alte trupe imediat cum le vede and so on . E şi foarte funny când dansează:3. E foate drăgălaş , I mean , asta m-a cucerit la el , are o privire inocentă :3 . E sensibil şi chiar dacă îi place să îi tachineze şi pe alţii , e foarte bun la suflet <3 .

3.Son Dong Woon ( Beast/B2st ) – Hm , niciodată nu mi-a convenit că Woonie primea foarte puţine părţi în melodii . Dar chiar şi aşa mi se pare cel mai adorable şi drăguţ din Beast . Chiar dacă pare mai older decât ceilalţi , he’s the maknae and he’s the best for me <3 . Um , îmi place la el faptul că e timid , şi în acelaşi timp talentat şi inteligent . Îi ador engleza 21 . Îmi mai place că mereu se poartă frumos cu fanii ... îi salută , le face cu mână . E aşa adorabil . Also , uneori pare că nu e atent la ce se întâmplă în jurul lui , ceea ce îl face mega-cute . Plus că arată de milioane 15 .

4. G-Dragon ( Big Bang ) – GD e GD <3 . E awsome . Dansează senzaţional , are o voce minunată , e un lider excelent , e perfect . Ţin minte că ajunsesem la un moment dat să cânt numai “ Heartbreaker “ , apoi am dat de BigBang şi G-Dragon reuşea să mă uimească în continuare . E frumos 38 , cute şi ador cum îi stă blond şi roşcat :3. High , high , I’m so high <3 .

5. Choi KyuHyun ( Super Junior ) – Gamerul meu favorit <3 . Recunosc că la început îl tot confundam cu Heechul , daaaar după un timp , ajunsesem să ştiu sigur care este KyuHyun şi începuse să îmi placă tare mult de el . La început mi se părea foarte inocent şi cuminte , şi el are o privire inocentă şi adorabilă . But , chiar mi-a plăcut să aflu că e un maknae aşa de evil 21 . E super cute şi are o voce super bună , una dintre cele mai bune x3 . E gamer , ca mine , încă un motiv în plus să îmi placă .

Erm , l-aş mai adăuga şi pe JoKwon , de la 2AM , nu mai am loc , dar şi el e printre favoriţii mei . God , mă face să răd , e atât de nebun prin tot ceea ce face , dar e şi aşa de sensibil şi drăguţ , şi are şi o voce frumoasă . Also , danseză genial , are nişte mişcări nebune , e foarte talentat . Şi am mai zis că îi ador engleza lui specială ? 21



Răspunsuri în acest subiect
Top 5 Kpop Idols - de SooMin - 02-01-2011, 09:02 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Nami - 02-01-2011, 10:24 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Alysu - 02-01-2011, 10:41 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Elusive wolf - 03-01-2011, 06:26 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Topaz - 18-02-2011, 02:12 AM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Hye.not - 20-02-2011, 08:32 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Triangle - 20-02-2011, 09:04 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Denny - 20-02-2011, 10:01 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de SooMin - 22-02-2011, 01:05 AM
RE: Top 5 Kpop Idols - de .B!g BaNg~ - 22-02-2011, 05:44 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de βεκi - 21-07-2011, 10:35 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de DeDal N. - 22-07-2011, 01:15 AM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Himisoara. - 22-07-2011, 01:18 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Drama Queen - 23-07-2011, 08:25 PM
RE: Top 5 Kpop Idols - de Aerith - 26-07-2011, 08:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.833 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Kpop reality shows SooMin 5 5.151 21-08-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Ce melodii kpop recomandati pentru "incepatori" Sosetuta' 5 5.374 19-08-2011, 02:01 PM
Ultimul răspuns: Aylin
  `KPOP Adiccted . Ciel 4 5.877 16-07-2011, 04:11 PM
Ultimul răspuns: KarinaD


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)