Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Occult Academy

#6
Am vazut seria si pe toata durata ei mi-am pus continuu aceasi intrebari: DE CE NU FACI NAIBII O FOTOGRAFIE SI TIPEI ALEIA?
Cand ai vazut atat de multe anime-uri precum am avut eu...placerea, surprizele de genul personajelor inversate nu mai sunt de mult surprize.

In schimb, per total, Occult Academy n-a fost un anime prost. Am apreciat lipsa de echi si fustita scurta a tipei principale (care din pacate e un tertip anime si ea) mult mai mult decat am apreciat multe anime-uri echi din ultimii ani. Intr-un fel elementul asta mi-a amintit de He is my master, alt anime unde am apreciat foarte mult subtilitatea perversitatilor.

Ca si poveste...nu chiar memorabil, dar macar imi amintesc mai mult din el decat din altele de aceaasi lungime. Mi-a displacut faptul ca mai tot a fost ingramadit in ultimele minute si s-a irosit timp pe parcurs cu lucruri mult mai neinteresante.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.



Răspunsuri în acest subiect
Occult Academy - de Shizuka - 06-12-2010, 08:44 PM
RE: Occult Academy - de BlackRoseWitch - 15-12-2010, 08:26 PM
RE: Occult Academy - de Odyssey - 26-01-2011, 09:39 PM
RE: Occult Academy - de ~ Kumiko ~ - 04-02-2011, 08:45 PM
RE: Occult Academy - de .Rob - 26-03-2011, 10:29 AM
RE: Occult Academy - de CyBeR - 31-07-2012, 12:47 PM
RE: Occult Academy - de Azazel - 10-08-2012, 11:20 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)