Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu]

#61
eu am tot lasat comenturi doar ca nu am realizat ca fac spamuri asa ca o sa mai las odata ce am scris dar fara emoticoane, nu mai stiu exact la ce capitole au fost,dar trebuie sa vedeti ce am scris si oricum va dati voi seama:
frisca, frisca pe Darrin , crima curata, ahh mi`ati incantat toata scoarta cerebrala cu acest yaoi, fantastic si extraordinar de gustos(ma ling pe botic si dau din codita)
Yu e atat de romantic grijuliu si ... este perfect
de abia astept sa vad ce mai pregatiti, ceva mai exotic si mai dulce niste baie cu ciocolata si nuci de cocos pe post de barcute? sau...
nu stiu,i am incredere in voi si in imaginatia voastra

totul este ok si greselile nu exista, eu una nu le`am vazut, chiar nu am ce comm este totul bine conturat si finisat, nu are nevoie de retusuri

si al doilea
uff, sunt a doua....oricum am citit prima

ce dragut bataie in zapada, dar mie tot vara imi place mai mult, e bine ca Yu este sensibil si atent cu Darrin(sper ca am scris bine) si ca nu si`a pierdut latura umana

ma intreb nu ne oferiti si o scena yaoi pe zapada?...asa la rece....oricum saraca zapada s`ar topi la cata dragoste ar emana cei doi si cata pasiune si ahh( gata mi`am inlantuit imaginatia, ca altfel cine stie ce idee mai imi venea)

spor la lucru si astept nextu
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim



Răspunsuri în acest subiect
RE: Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] - de angel cat - 28-03-2011, 07:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 44.221 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.404 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.655 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)