Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Da o nota filmului / serialului.

#1
Cred că titlul explică totul. Nu?
Dacă nu, aici aveţi explicaţia:
Userul A pune numele unui film/serial, plus o părere personal ( mai mult sau mai puţin opţional ) iar Userul B ( adică acela ce urmează după X ) va trebui să dea o notă filmului/serialului argumentându-şi foarte bine alegerea.
Posturile de genul " Mi-a plăcut mult filmul. A fost super tare. Deşi se putea mai bine, a fost mult prea tare oricum. Next: bla bla. " -> posturile de acest gen vor fi şterse şi vă rog frumos să nu vă limitaţi doar la două rânduri, care vor fi considerate oricum inutile şi , deci şterse. Vă argumentaţi nota, doar aşa merge.

Ăh, din moment ce nu există în faţa mea un user A, eu sunt userul A *muahahaha* voi pune primul film. Rate plăcut.

Constantine ( 2005 ) - în rolul principal: Keanu Reeves and Rachel Weisz.
Ăh, cât despre mine: este unul din filmele mele preferate, l-am adorat din toate punctele de vedere şi a fost o adevărată şi imensă plăcere să îl vizionez, deşi ( cum era de aşteptat ) eu nu l-am vizionat atunci când a apărut, ci mult mai târziu. În orice caz, cred că este un film foarte interesant, cu nişte actori destul de bine aleşi ( ok, eu îl apreciez foarte mult pe Keanu Reeves ) şi care a avut o idee foarte bună ( îmi amintesc şi acum faza de final cu ţigara - well cei ce au văzut, ştiu - şi tot îmi vine să zâmbesc)



Răspunsuri în acest subiect
Da o nota filmului / serialului. - de Teh - 16-10-2010, 09:52 AM
RE: Da o nota filmului / serialului. - de Lia - 04-05-2012, 02:39 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)