Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bona;x

#6
First of all, Quidar, bun venit pe forum 4 Hope you'll have fun and meet really nice people, make a lot of friends, so on so forth 4 Nu sunt eu cea cu intrebarile asa ca trec peste partea asta; de altfel, as avea rugamintea urmatoare: incearca sa scrii un pic mai mult in posturi - de preferat sa il editezi pe primul ca sa nu se incadreze la ceva spam-ish sau asa ceva.

Peace! ^^v


________________________________________________________


(07-10-2010, 03:40 PM)Obsession A scris: O_o Acelasi nume si varsta ca mine... plagiatori. Glumeam : - j
Mi-ai distrut sperantele cand ai zis curat... deci nu e bucuresti.

My dear, you came to the regulation or do you want to give it to me?

M-ai dat pe spate cu descrierea ta.
Atat de lunga a fost.

If you could reply and at the other questions as well.

De urat, o sa iti ureze alti.
Sper ca nu ai si tu scrisul de messenger, findca am vazut multi care scriu de parca nu au auzit de limba romana. De gramatica ta nu ma intereseaza.

Have fun around and take care.


Ramane la latitudinea ta cum privesti ceea ce voi scrie; ia-o ca pe un sfat prietenesc sau ca pe un sfat neprietenesc, nu ma priveste atata timp cat nu o sa mai vad chestii de genul.
Sectiunea este una la care le urezi bun venit celor noi, nu una unde poti sa faci exces de sarcasm si de rautati gratuite precum cele de mai sus. Eu una nu vad niciun pic de " bun venit " sau ceva primitor care sa se incadreze in tematica sectiunii, therefore I could consider your post as being extremely off-topic, report it and wait for people to make some magic and *poof* there'd be no cheap-sarcasm-quite-offensive kind of thingy here. (:

And darling, do not speak about romanian people who can't spell their own words and use abreviations - chat language and have bad grammar; to be honest, you're not the one to talk especially when, apparently, English is not your forte.



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.



Răspunsuri în acest subiect
Bona;x - de *ILY Yaoi Maniac* - 07-10-2010, 10:20 AM
RE: Sall - de yaoi maniac - 07-10-2010, 03:40 PM
RE: Sall - de Eirenne - 07-10-2010, 08:51 PM
RE: Sall - de Teh - 07-10-2010, 05:52 PM
RE: Sall - de Lia - 07-10-2010, 06:25 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)