Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Clisee de toate felurile in anime.

#2
Hmm,nobody ?
Atunci spun eu Smile
1.Fete care vor sa strice relatiile exact atunci cand personajelor principale le merge cel mai bine
Foarte folosit,in orice anime care se refera la dragoste in orice fel,fie el romance sau yaoi.
2.O logodnica care se afla pe la mijlocul/sfarsitul anime-ului
Urasc chestia asta xD.Se indragostesc cele 2 personaje principale,isi marturisesc dragostea si in mijlocul anime-ului vine in vizita logodnica sau se intalnesc pe strada,etc.Asta e cu atat mai enervanta cand animeul e yaoi XD.
3.Cand personajele renunta la dragoste,exact atunci cand si persoana cealalta e clar indragostita
Alta care e folosita si ras-folosita.Un personaj se da batut si renunta la dragostea lui/ei pentru celalalt personaj exact cand celalalt observa ca are aceleasi sentimente.Apoi isi spune ca nu trebuie sa se dea batut sau celalalt personaj ii da un semn ca il/o place si totul revine la normal -_-"
4.Persoane prostute
Orice anime mai vesel le are,macar una.O persoana mai jucausa,mai prostuta care e noua in chestia cu dragostea,si dureaza o vesnicie pana isi da seama ca s-a indragostit.
5.Indragosteala de colegi de clasa
Folosita si ras-folosita ,te indragostesti de colegul de clasa,el nu te poate accepta ca iubita,dureaza pana il castigi & so on.

Nu prea mai stiu,._."
Daca-mi mai vin idei,dau edit xD
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski





Răspunsuri în acest subiect
RE: Clisee de toate felurile in anime - de Ekkaterinna - 20-08-2010, 02:43 PM
RE: Clisee de toate felurile in anime. - de Aggie - 04-07-2014, 06:23 PM
RE: Clisee de toate felurile in anime. - de TLDR - 07-01-2016, 11:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.268 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)