Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SasuSaku o iubirea muzici

#4
Hey ya am trecut sa vad si ficul tau...
Umm nu stiu ce sa spun ... ei bine o sa incep cu inceputul, idea nu e chiar asa de originala insa merge (asta cred ca e singurul punct bun din capitolul asta). Descriere nu ai aprope de loc, nada. Naratiunea e extrem de grabita, o ia si radaru' daca stai sa te gandesti.. Exprimarea este la pamant si ai crek' peste sute de repetiti ! Dialogul nu mai vorbesc ca este pus in exces si SEC. Iar acum la greseli de taste o sa scriu pana dimineata la corectari.. ei bine o sa incerc sa pun cateva. Adevarul este ca din unele propoziti nu am inteles nimic "nu avea niste ochi verzi puri de sinceritate si un par roz."- "nu"-ul acela este inplus, cred ca vruiai sa scri alt ceva si te-ai incurcat.
"din intamplare pe acolo era dragut parul negru ochi ca onxiul
Din intamplare el"
- o repetitie banala si in plus nici punct la sfarsit de propozitie nu ai pus 8-|. "gandituse"-gandindu-se,"pcioarele"-picioarele,"na-r"-n-ar, in sfarsit era pusa o cratima, dar din pacate a fost pusa gresit,"unpic scrisile Sakurei."-asta este una din greselile unde nu ai pus punct dupa terminare propozitiilor,"s-a"-sa:again cratima pusa gresit."apoi o pereche de sandale albe apoi a plecat"-uffa o repetite care bate rau la ochi, puteai sa pui alte cuvinte de legtura. "Ceeee???????? da ce ce adica Tsunade!!!!!!!!!!"- got damn it era mai mai simplu daca scriai"Ce?! cum adica Tsunade?" sau ceva de genu, si iarasi o repetitie macar de ai fi pus virgula intre cuvinte.
"Inceteaza lasa-ma terminate odata pleca si lasa-ma odata nu vreau sa te mai vad nu ai dreptu sa te mai uti la mien nu vreau sa te mai vad te rog te rog lasama in pace nu ti-am facut lasama lasama in pace te rog te rog te rog lasama vreau doar sa plec te rog lasama nu intelegi nu dores sa te vad "- fraza asta chiar e prea de tot, o gramada de repetiti ( ma si doare capu la cate vazui) iar acolo la cateva repetiti putear iarasi sa pui virgula. Acum eu am corectat in mare mai erau la greseli cu gramada dar mai am si alt ceva de facut :">. Ei bine astept sa postezi nextul si sper sa te corectezi >:D<.
Just the
way you know me..



Răspunsuri în acest subiect
SasuSaku o iubirea muzici - de alexandravega - 12-08-2010, 09:12 PM
RE: SasuSaku o iubirea muzici - de Flash - 12-08-2010, 09:18 PM
RE: SasuSaku o iubirea muzici - de Nywa - 12-08-2010, 10:56 PM
RE: SasuSaku o iubirea muzici - de Yun. - 14-08-2010, 04:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubirea unui ninja(SasuSaku) Shadow. 9 9.982 23-06-2009, 08:57 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)