Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea?

#9
Presupunand ca ar putea fi constrans sa mearga la scoala, ar fi interesant sa stau cu Hiei.N'am nevoie de intrebari sacaitoare in ore, ci de cineva care sa ma lase sa ma uit absenta pe geam, deci el ar fi perfect:tacut si insensibil(aparent,cel putin). Daca m'ar apuca vorbaria, as pleca din banca sa discut cu cine vreau si m'as intoarce "descarcata". Plus ca ar face o "curatenie" draguta printre colegii mei.
*edit*
Am mai citit din paginile anterioare si am mai gasit ale persoane care vor sa stea cu el. Nu,n'am de gand sa ma cert, fiindca e o chestie imaginara. Oricum eu stau singura.

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea? - de Moony691 - 23-06-2011, 11:53 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YuYu Hakusho] Ce personaj ati vrea sa fiti? Lye 13 13.710 27-03-2015, 06:14 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [YuYu Hakusho] YuYu Hakusho - Guideline Rose ^^ 0 2.568 02-02-2012, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  [YuYu Hakusho] Prea mult Yu Yu Hakusho cand... Lye 9 7.047 18-02-2011, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  [YuYu Hakusho] Yu Yu Hakusho - Episode list ady_x 1 6.311 11-04-2008, 02:47 AM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)